Maikuu e-huviprogramm 32 e-TV

Loomise kuupäev 30.04.2020

Aktiivil on väga hea meel kutsuda teid kõiki osa saama maikuu e-huviprogrammist 32 e-TV.

Aprillis saite osa igapäevastest e-vahetundidest, siis nüüd jätkame teistsuguse programmiga, mis sisustab kolm päeva koolinädalast ning lisaks on vahel aktsioonid ka teistel päevadel.

Programmist:

Igal esmaspäeval leiavad kõik suured ja väiksed kokkamishuvilised vahva toidutegemisvideo meie kooli Youtube'i kanalilt.

Kolmapäeviti jagame teiega ZOOMi keskkonna linki, kuhu saavad kaasa rääkima tulla 7.-12. klasside õpilased ja õpetajad erinevatel teemadel. Kohtumist "32 räägib suud puhtaks" juhivad gümnasistid Brigita Eva Varrak ja Lennart Mathias Männik. Kohtumine saab olema 30-(45-)minutiline ja toimub kell 17.00 ning teema ja lingi saadame sama päeva alguses.

Reedeti jätkame suure huvi tõttu Instagrami live'idega ehk kodukontsertide otseülekannetega. Seda igal reedel kell 14.00 Aktiivi Instagramis ning juba 1. mail on otse-eetris meie kallis vilistlane Inger! Tulge kuulama!

Lisaks Instagram takeoverid ehk Aktiivi Instragrami võtavad maikuus üle teatud päevadel abituriendid ja vilistlased - saame kõik kursis olla, kuidas erinevad meie inimesed oma päevi veedavad. Üllatavaid tegemisi tuleb sotsiaalmeedias kindlasti veel!

Kõigile midagi!
Ootame teid kõiki osa saama maikuu 32 e-TVst!

Aktiivi Instagramlink opens on new page
Kooli Youtubelink opens on new page
Aktiivi ja õpilasesinduse Facebooklink opens on new page

Viimati muudetud 05.05.2020.