Moepeegli võitis Kertu Seestrand kollektsiooniga “100% raudne eesriie”

Loomise kuupäev 23.02.2022

Viimane kooli legendaarne Moepeegel toimus praeguste aegade tõttu 2019. aastal. NÜÜD 3 AASTAT hiljem 17. veebruaril 2022 saime jälle kokku!

Käesoleva õppeaasta Moepeegli teemaks oli moeajalugu. Moelaval nägime ajaloolise hõnguga ning kõrgmoest inspireeritud kollektsioone. Detailid lugesid - kasvõi üksainus erilise tähendusega nööp, lõige või värvitoon, mis kannab edasi mõnd lugu möödunud ajast. Me mängisime kanga, ajaloo ja sõnadega.

‹mood› ‹s›
1. chanel. versailles. lugu. moeajakirjad. kajastus.
2. stiilipuhtus. arhailine. kujundav. kauge.
3. ekstravagantne. detail. lõige. vanaaegne. hõng.
4. teekond. kõrgmood. seik. rariteet.

Siin saab vaadata sündmuse TREILERIlink opens on new pageT ja ÜLEKANNET!link opens on new page

TULEMUSED:

I koht - Kertu Seestrand 11.b kollektsioon “100% raudne eesriie”
II koht ja publiku lemmik - Miia Kaare 10.a ja Henri Oraver (TÜG) kollektsioon “Retro7’’
III koht - Astrid Näälik 12.d kollektsioon "SEOTUD"
Eripreemia - Maarja Valdmann 10.d kollektsioon "haut 8.0"
Parim naismodell - Loretta Kaart 11.d
Parim meesmodell - Jan-Markus Maasepp 11.b
Põhikooli eripreemia - Leelo Luhomaa ja Karola Raja 6.b kollektsioon "kunst kangal"

Aitäh osalejatele:

Maarja Valdmann, Laura Lumi Tagel ja Päike Triinu Tamm 10.d - “haut 8.0”

Anna-Liisa Hamidžanov ja Lilli Ann Linno 12.c - “võõramaine põline hõlst

MEIE ŽÜRIIS OLID:

Rõivaala ettevõtja ja omanimelise brändi BY MADELEYNE disainer, kes on saanud kõrghariduse rõiva tehnilise disaini erialal - Madeleine Niedrais!

Tallinna 32. Keskkooli 48.C lennu vilistlane, kes oli meie kunstiaktiivi juht ja hetkel Eesti Kunstiakadeemia esimese kursuse moedisaini tudeng - Ron Jonas Verlin!

Moekunstnik ja moeauhinna Kuldnõel 2014 võitja - Piret Ilves!

Moepeeglil on lisaks kollektsioonidele ka tantsushow, moekteilide lounge ning kogu õhtut juhtisid Helena Zvorovski 11.b-st ja Rasmus Jõenurm 11.c-st.

Lisaks moeloojatele ja õhtujuhtidele soovime väga tänada:

PEAKORRALDAJAD

Paula Puu, Cassandra Laamann

ABILISED: Astrid Näälik, Anna-liisa Hamidžanov, Evaliis Läll, Liise Timmo, Daniela Sofia Domingues, Ramona Lossman, Katriin Sirvi, Polina Paenurm, Gerli Rehkalt,  Anete Põltsama, Päike Triinu Tamm, Heili-Mae Möller, Iiris Jaanisoo, Karl Hugo Valmis, Karoliina Emilie Mättik, Knut Kolckmann, Liisbet Urba, Mia Greta Sepp, Kenzo Brauer, Adeele Loim, Katarina Raud, Anna Orukask, Kertu Raidmaa, Loretta Kaart., Brianna Berens.

TANTSIJAD: Nora Katreen Harik, Loretta Parker, Anete Põltsama, Helena Nurmik, Inessa Perk, Kaili Jaago

MODELLID: Loretta Parker, Kenzo Brauer, Timo Lipp, Juss Kaspar Lvovs, Deimo Lahtvee, Daniela Sofia Domingues, Ramona Lossman, Merit Pallas, Anders Brandmeister, Kendra Sheril Joasoon, Gregor Mõistus, Anett Sitsi, Raul Rõkk, Anete Vaha, Karoliina Kalmo, Rasmus Maivel, Olivia Viikand, Kristina Jägel, Jan-Markus Maasepp, Karl Hugo Valmis, Heti Darleen Vihman, Mia Palgunov, Miia Margaret Untera, Astrid Bogdanov, Kertu Li Raassild, Älis Paks, Eliise Paks, Sanna Raja, Karola Raja, Kaur Kulver, Erik Laht, Mia Greta Sepp, Loretta Kaart, Liisa Riin Linno, Robert Koso.

TEHNIKUD: Georg Pallas, Marjanna Kadanik, Tristan Põder, Uku Kaarel Neemre, Kevin Roosileht, Marcus Veer, Madis Paumets, vilistlane Rene Raidmaa.

KUNSTNIKUD: Sandra Tiidrus, Katharina Kaljuste, Paula Puu, Cassandra Laamann,  Deimo Lahtvee,  Heti Darleen Vihman, Keity Konsa, Maigi Nigul, Emma Johanna Pesur, Berit Raun, Karmen Huberg, Liisa Raun, Karoliina Mättik.

MEEDIATEHNIKUD: Helena Angela Kiisler, Kaur Hendrikson, Brianna Berens, Regita Vissak, Kurt Hackenberg, Bethriin Pilv, Anna-Maria Prokofjeva, Adelle Ader, Maris Koppel, Ketreen Vinkel, Kaisa Lotte Retsä, Kirke Holtsman, Hugo Leinola, Robin Lek, Eliis Rebane.

SPONSORID

Aitäh kõikidele, tänu kellele Moepeegel oli ülimenukas! Õhkkond saalis oli imeline ja Moepeegel on taaselustatud! Selle puhul kummardus kõikidele korraldajatele, osalejatele, toetajatele ja publikule!

Fotod galeriis: Moepeegel 17.02.2022 Fotograafid: Bethriin Pilv, Anna-Maria Prokofjeva ja Adelle Aderlink opens on new page

Viimati muudetud 25.02.2022.