Mõttespordi olümpiaadi I etapist

Loomise kuupäev 01.12.2020

Novembrikuu viimasel nädalal toimus mõttespordi olümpiaadi I etapp. Kokku võisteldi viiel alal: male, vene kabe, gomoku, sudoku, ristsõnade lahendamine.

Algkooli arvestuses saavutas ristsõnade lahendamises kõrgeima koha (5. koha) Markus Lepasaar 4.d klassist. Põhikooli arvestuses tuli ristsõnade lahendamises 1. kohale Kairiin Soosaar 9.a klassist.

Põhikooli arvestuses on koondtabelis hetkel 7. kohal Susanna Kamarik 6. b klassist (võistleb kõigil aladel) ja 13. kohal Jaak Andero Aasav 8.c klassist (kabe, gomoku, sudoku ja ristsõnad).

Gümnaasiumi arvestuses esindas kooli edukalt taas Marc Joosep Tähiste 11.d klassist, kelle tulemused said I etapil sellised: kabe – 1. koht; male – 3. koht; gomoku – 4. koht. Marc Joosep on koondtabelis hetkel 1. kohal. Kokku osales 54 gümnasisti 12-st erinevast koolist üle Eesti.

Palju õnne vägeva tulemuse puhul, Marc Joosep!

Soovime kõigile osalejatele järgmisteks etappideks tugevat närvi ja tahtejõudu!

Edith Tatar,
mõttespordi võistluste koordinaator Tallinna 32. Keskkoolis