Mõttespordi olümpiaadist 2021/2022

Loomise kuupäev 11.04.2022

Mõttespordi olümpiaadi 10. hooaeg on selleks korraks lõppenud. Sel õppeaastal osales mõttemängudel 988 õpilast 89-st koolist. Meie koolist osales 31 õpilast. Võisteldi viiel alal: male, vene kabe, sudoku, gomoku ja ristsõnade lahendamine. Etappe toimus kokku neli.

Kolm meie kooli õpilast – Martin Pai, Susanna Kamarik ja Marc Joosep Tähiste – osalesid kõigil viiel alal ja nad kõik tulid koondarvestuses kümne parima hulka. Suurepärane saavutus!

Algkooli parimad tulemused

Koondarvestuses (kõik alad) saavutas 4.c klassi õpilane Martin Pai 6. koha. Tema trumbiks oli gomoku, kus ta saavutas 5. koha.

Raheli Vahkal 4.c klassist saavutas sudokude lahendamises kokkuvõttes 7. koha.

Põhikooli parimad tulemused

Koondarvestuses saavutas 7.b klassi õpilane Susanna Kamarik 7. koha. Temal õnnestus kõige paremini ristsõnade lahendamine, kus ta saavutas kokkuvõttes 5. koha.

Gümnaasiumi parimad tulemused

Koondarvestuses saavutas 12.d õpilane Marc Joosep Tähiste suurepärase 3. koha. Marc Joosep oli eriti tegus sudokude lahendamises, kus ta saavutas kokkuvõttes 5. koha.

Ken Rasmus Kuning 12.c klassist saavutas vene kabes kokkuvõttes 4. koha.

Taavi Varind 11.b klassist tuli gomokus kokkuvõttes 8. kohale.

Õnnitleme parimaid ja täname kõiki osalemast!

Kohtume järgmisel aastal!

Edith Tatar