Uudised

Oma kooli päeval toimub esimene 50. juubelile pühendatud salongiõhtu 27. jaanuar kool


Sel aastal tähistab Tallinna 32. Keskkool OMA KOOLI PÄEVA 29. jaanuaril, avades sellega ka kooli 50. juubeliaasta.

Selle raames toimub sel reedel, 29. jaanuaril algusega kell 16.15 kooli aulas esimene salongiõhtu. Kohapeal tuleb juttu meie kooli ajaloost ja kuulame meile oluliste inimeste meenutusi. Esimese salongiõhtu külalised on direktor Maarja Merigan, matemaatikaõpetaja Malle Vakepea ja muusikaõpetaja Aime Kaarlep. Salongiõhtut modereerib teatriõpetaja ja meie kooli vilistlane Toomas Lõhmuste.

Oludest tulenevalt kohapeale publikuks tulla ei saa. Seekord jagame salongiõhtust reaalajas ülekannet kooli Youtube'i kanalil.

Järgmiseid salongiõhtuid korraldavad ainekomisjonid, kutsudes endale külla nii praeguseid kui ka endisi kolleege ja meie kooli vilistlasi. 

Tänavustest salongiõhtutest on plaanis teha kokkuvõtted kooli juubeliraamatus, mis ilmub 2021 sügisel.

Sel aastal tähistab Tallinna 32. Keskkool OMA KOOLI PÄEVA 29. jaanuaril, avades sellega ka kooli 50. juubeliaasta.

Selle raames toimub sel reedel, 29. jaanuaril algusega kell 16.15 kooli aulas esimene salongiõhtu. Kohapeal tuleb juttu meie kooli ajaloost ja kuulame meile oluliste inimeste meenutusi. Esimese salongiõhtu külalised on direktor Maarja Merigan, matemaatikaõpetaja Malle Vakepea ja muusikaõpetaja Aime Kaarlep. Salongiõhtut modereerib teatriõpetaja ja meie kooli vilistlane Toomas Lõhmuste.

Oludest tulenevalt kohapeale publikuks tulla ei saa. Seekord jagame salongiõhtust reaalajas ülekannet kooli Youtube'i kanalil.


Järgmiseid salongiõhtuid korraldavad ainekomisjonid, kutsudes endale külla nii praeguseid kui ka endisi kolleege ja meie kooli vilistlasi. 

Tänavustest salongiõhtutest on plaanis teha kokkuvõtted kooli juubeliraamatus, mis ilmub 2021 sügisel.