Uudised

"POMM!" on kooli parim film 21. märts kool


17. märtsil toimus kooli filmifestival INDIELINT, mis üle pika aja tõi aulasse filmihuvilised noored. Indielindil võistles 7 filmi ja lisaks näidati kahte konkursivälist vilistlaste filmi. Festivalil sai osta kinonäksi galapuhvetist Kuues Meel ja avatud oli ka fotonurk, kus sai oma külastuse jäädvustada.

Parimad:

I koht ja publiku lemmik - "POMM!" Jan-Markus Maasepp 11.b ja Timo Lipp 11.d

II koht - "Pilt rohelisest lambast" Robin Lek, Liisa Nahku, Elisabeth Ots, Anu-Li Aruvald, Liisa Raun, Liisa-Katariina Sünter, Jan Joonas Pevkur, Sven-Eerik Bender, Triinu-Liis Tuhkla, Rasmus Tikerpe 11.C ja Oskar Suurorg, Vanalinna Hariduskolleegium

III koht - "Puuk" Alex Jänts, Uku Kristjan Sass, Anete-Elisabeth Luukas, Aivo Akseli Simmo ja Marc Joosep Tähiste 12.d

Parim naisnäitleja - Anete-Elisabeth Luukas 12.d

Parim meesnäitleja - Oskar Suurorg, Vanalinna Hariduskolleegium

Eripreemia voolava operaatoritöö eest - Helena Angela Kiisler 12.d filmiga "Pabermees"

Eripreemia parimale näitlejate ansamblile - "Tööstuse 47" Iti Grethel Ameljušenko, Emili Kõiv, Inger Karjus, Meeri Rästas, Mia-Ly Minkovski, Hugo Leinola, Endrik Prank, Martin Pikk ja Kaur Kulver 10.C

Eripreemia julge teema käsitluse eest - "Hääletu" Kirke Talviste 11.C ja Eliisabet Bremann, Otepää Audentese Spordigümnaasium

Osalenud filmid ja autorid:

"Puuk" - Alex Jänts, Uku Kristjan Sass, Anete-Elisabeth Luukas, Aivo Akseli Simmo ja Marc Joosep Tähiste 12.D
"Pabermees" - Helena Angela Kiisler ja Linnea Jerkku 12.D
"Hääletu" - Kirke Talviste 11.C ja Eliisabet Bremann 11.klass (Otepää Audentese Spordigümnaasium)
"Tööstuse 47" - Iti Grethel Ameljušenko, Emili Kõiv, Inger Karjus, Meeri Rästas, Mia-Ly Minkovski, Hugo Leinola, Endrik Prank, Martin Pikk, Kaur Kulver 10.C
"Pilt rohelisest lambast" - Robin Lek, Liisa Nahku, Elisabeth Ots, Anu-Li Aruvald, Liisa Raun, Liisa-Katariina Sünter, Jan Joonas Pevkur, Sven-Eerik Bender ja Triinu-Liis Tuhkla, Rasmus Tikerpe 11.C ja Oskar Suurorg (Vanalinna Hariduskolleegiumist, 11.H)
"POMM!" - Timo Lipp 11.D, Jan-Markus Maasepp 11.B
Kriipsu-Uku "Segadus" muusikavideo - Jan-Markus Maasepp, Uku Kaarel Neemre 11.B, Madis Altvälja (Tallinna Õismäe Gümnaasium)

Vilistlaste külalisfilmid:

47.C- st Tom Tristan Kidroni film pealkirjaga "Rêve de Fièvre" ja "Kollikütid", mille autorid on 47.Cst Raim-Janar Toms, Raiko Sten Reidla, Inga-Victoria Ojavere, Mark-Erik Tölpt, Markus Rooveer; Markus Reinboom 47.B-st, Reemus Tõniste 47.D-st ja Aaron Thor Härm 48.D-st ja Anita Metsküla 48.A-st.

Õpetajad tegid oma üllatusfilmi tuntud treileritest. Eestvedajad olid Maret Varblas ja Kaur Hendrikson. 

Kõik filmid on üleval kooli Youtube'is.

Žüriis olid:

filmirežissöör ja "Vanamehe filmi" lavastaja Oskar Lehemaa,

operaator ja režissöör, mitmete artistide nagu Sämi ja Heleza muusikavideote autor Markus Mikk,

meie kooli vilistlane, näitlejanna ning verivärske mängufilmi "Soo" osatäitja Hanna-Ly Aavik,

meie vilistlane ja hiljuti täispika debüütfilmi "Kiik, kirves ja igavese armastuse puu" avaldanud režissöör Meel Paliale
ja filmiajakirjanik ning -kriitik, raamatu "101 Eesti filmi" autor Tristan Priimägi.

Meie filmikonkursi võitjatiimile pani Apollo Kino peaauhinnaks välja privaatseansi kuni 30-le inimesele ja LHV toetas võitjaid 250€ preemiaga järgnevateks filmiprojektideks.

Aitäh kõikidele toetajatele:

Suur tänu 12.C klassile ja Aktiivile korraldamise eest. Erilised tänud peakorraldajale Brianna Alexandra Berensile.

Lisaks toimus ka filmiviktoriin, mille viis läbi 11.C klass.

Parimad olid 4.c, 8.b ja 11.d esindused.

Filmifestivali fotod on üleval SIIN.

17. märtsil toimus kooli filmifestival INDIELINT, mis üle pika aja tõi aulasse filmihuvilised noored. Indielindil võistles 7 filmi ja lisaks näidati kahte konkursivälist vilistlaste filmi. Festivalil sai osta kinonäksi galapuhvetist Kuues Meel ja avatud oli ka fotonurk, kus sai oma külastuse jäädvustada.

Parimad:

I koht ja publiku lemmik - "POMM!" Jan-Markus Maasepp 11.b ja Timo Lipp 11.d

II koht - "Pilt rohelisest lambast" Robin Lek, Liisa Nahku, Elisabeth Ots, Anu-Li Aruvald, Liisa Raun, Liisa-Katariina Sünter, Jan Joonas Pevkur, Sven-Eerik Bender, Triinu-Liis Tuhkla, Rasmus Tikerpe 11.C ja Oskar Suurorg, Vanalinna Hariduskolleegium

III koht - "Puuk" Alex Jänts, Uku Kristjan Sass, Anete-Elisabeth Luukas, Aivo Akseli Simmo ja Marc Joosep Tähiste 12.d

Parim naisnäitleja - Anete-Elisabeth Luukas 12.d

Parim meesnäitleja - Oskar Suurorg, Vanalinna Hariduskolleegium

Eripreemia voolava operaatoritöö eest - Helena Angela Kiisler 12.d filmiga "Pabermees"

Eripreemia parimale näitlejate ansamblile - "Tööstuse 47" Iti Grethel Ameljušenko, Emili Kõiv, Inger Karjus, Meeri Rästas, Mia-Ly Minkovski, Hugo Leinola, Endrik Prank, Martin Pikk ja Kaur Kulver 10.C

Eripreemia julge teema käsitluse eest - "Hääletu" Kirke Talviste 11.C ja Eliisabet Bremann, Otepää Audentese Spordigümnaasium

Osalenud filmid ja autorid:

"Puuk" - Alex Jänts, Uku Kristjan Sass, Anete-Elisabeth Luukas, Aivo Akseli Simmo ja Marc Joosep Tähiste 12.D
"Pabermees" - Helena Angela Kiisler ja Linnea Jerkku 12.D
"Hääletu" - Kirke Talviste 11.C ja Eliisabet Bremann 11.klass (Otepää Audentese Spordigümnaasium)
"Tööstuse 47" - Iti Grethel Ameljušenko, Emili Kõiv, Inger Karjus, Meeri Rästas, Mia-Ly Minkovski, Hugo Leinola, Endrik Prank, Martin Pikk, Kaur Kulver 10.C
"Pilt rohelisest lambast" - Robin Lek, Liisa Nahku, Elisabeth Ots, Anu-Li Aruvald, Liisa Raun, Liisa-Katariina Sünter, Jan Joonas Pevkur, Sven-Eerik Bender ja Triinu-Liis Tuhkla, Rasmus Tikerpe 11.C ja Oskar Suurorg (Vanalinna Hariduskolleegiumist, 11.H)
"POMM!" - Timo Lipp 11.D, Jan-Markus Maasepp 11.B
Kriipsu-Uku "Segadus" muusikavideo - Jan-Markus Maasepp, Uku Kaarel Neemre 11.B, Madis Altvälja (Tallinna Õismäe Gümnaasium)

Vilistlaste külalisfilmid:

47.C- st Tom Tristan Kidroni film pealkirjaga "Rêve de Fièvre" ja "Kollikütid", mille autorid on 47.Cst Raim-Janar Toms, Raiko Sten Reidla, Inga-Victoria Ojavere, Mark-Erik Tölpt, Markus Rooveer; Markus Reinboom 47.B-st, Reemus Tõniste 47.D-st ja Aaron Thor Härm 48.D-st ja Anita Metsküla 48.A-st.

Õpetajad tegid oma üllatusfilmi tuntud treileritest. Eestvedajad olid Maret Varblas ja Kaur Hendrikson. 

Kõik filmid on üleval kooli Youtube'is.

Žüriis olid:

filmirežissöör ja "Vanamehe filmi" lavastaja Oskar Lehemaa,

operaator ja režissöör, mitmete artistide nagu Sämi ja Heleza muusikavideote autor Markus Mikk,

meie kooli vilistlane, näitlejanna ning verivärske mängufilmi "Soo" osatäitja Hanna-Ly Aavik,

meie vilistlane ja hiljuti täispika debüütfilmi "Kiik, kirves ja igavese armastuse puu" avaldanud režissöör Meel Paliale
ja filmiajakirjanik ning -kriitik, raamatu "101 Eesti filmi" autor Tristan Priimägi.

Meie filmikonkursi võitjatiimile pani Apollo Kino peaauhinnaks välja privaatseansi kuni 30-le inimesele ja LHV toetas võitjaid 250€ preemiaga järgnevateks filmiprojektideks.

Aitäh kõikidele toetajatele:

Suur tänu 12.C klassile ja Aktiivile korraldamise eest. Erilised tänud peakorraldajale Brianna Alexandra Berensile.

Lisaks toimus ka filmiviktoriin, mille viis läbi 11.C klass.

Parimad olid 4.c, 8.b ja 11.d esindused.

Filmifestivali fotod on üleval SIIN.