Soe koolilõuna distantsõppe perioodil 18. märts kool

Ka distantsõppe perioodil saavad Tallinna linna otsusega sooja koolilõunat õpilased, kellel selleks soovi. Toit jagatakse termokarpides, kuid söömist ei toimu kohapeal, et vältida kogunemisi ja tagada Terviseameti soovituste täitmine. Toidupakkide jagamine toimub koolipäeviti ajavahemikus kell 11.00-13.00 söökla tagaukse kaudu, mis avaneb jalgrattaparklate poolsesse sisehoovi. Õpilastel palun kaasa võtta õpilaspilet.

Siin palume registreerida need õpilased, kel on soovi sooja koolilõuna järele: koolilõuna registeerimine

Loe veel: Tallinn pakub homsest õpilastele võimalust saada sooja koolilõunat

Püsige terved!