Suurepärased uudised mõttespordi olümpiaadilt

Loomise kuupäev 16.04.2021

Lõppenud on läbi õppeaasta kestnud mõttespordi olümpiaadi viimane voor, mis koosnes taas neljast etapist. Õpilased said osaleda viiel erineval alal: male, kabe, gomoku, sudoku ja ristsõnade lahendamine.

MARC JOOSEP TÄHISTE (11.d) osales kõikidel aladel ja saavutas koondtabelis gümnaasiumi arvestuses vabariigis 1.koha! Kokku osales 63 gümnasisti üle vabariigi.

Põhikooli arvestuses saavutas ristsõnade lahendamises vabariigis 1. koha KAIRIIN SOOSAAR (9.a). Kokku osales 139 põhikooli õpilast üle vabariigi.

Gümnaasiumi arvestuses saavutas vene kabes vabariigis 2. koha KEN KUNING (11.c). Kabes osales kokku 38 õpilast.

SUSANNA KAMARIK (6.b) osales kõikidel aladel ja saavutas koondtabelis põhikooli arvestuses vabariigis tubli 9. koha. Kokku osales 432 õpilast üle vabariigi.

JAAK ANDERO AASAV (8.c) osales kõikidel aladel ja saavutas koondtabelis põhikooli arvestuses  vabariigis 15. koha. Kokku osales 432 õpilast.

Algkooli arvestuses osales õpilane MARTIN PAI (3.c) neljal alal (vene kabe, gomoku, sudoku, ristsõnade lahendamine) ja saavutas koondtabelis kõrge 19. koha. Kokku osales 510 algkooliõpilast üle vabariigi.

MARKUS LEPASAAR (4.d) saavutas ristsõnade lahendamises algkooli arvestuses vabariigis 9. koha. Kokku osales 124 õpilast.

Tunneme uhkust meie kooli tublide mõttemängijate üle!

Mõttespordi võistluste koordinaator Tallinna 32. Keskkoolis
Edith Tatar