Uudised

Tallinn tänab ja tunnustab 2020 09. juuni Kerstin Vessik


Konkursil “Tallinn tänab ja tunnustab 2020” pälvis meie kool mitmeid hinnalisi äramärkimisi:

  • parim koostööprojekt – majandusõpetaja Tiina Saare eestvedamisel sai teoks projekt “Gümnaasiuminoored kultuurikeskusesse – vana või uus mõtteviis”, mille raames meie kooli majandusõpilased tegid koostööd Mustamäe kultuurikeskusega Kaja,
  • tervise tegu – õppealajuhataja Rita Laur-Reinumägi juhtimisel ja koostöös Tallinna Haridusametiga on juba mitmel kevadel teoks saanud koolinoorte tervisekonverentsid,
  • tunnustav kool – Tallinna 32. Keskkool on Tallinna Haridusameti konkurssidele ja konkursi “Eestimaa õpib ja tänab” Tallinna piirkonna vooru konkursile enim taotlusi esitanud kool.

Samuti tunnustab traditsiooniliselt ka Tallinn tänavusi tublisid õpilasi ja juhendajaid:

  • Laura Marleen Pihl (8.a) – emakeeleolümpiaadi Tallinna voorus II koht (juhendaja Kaili Ranne).
  • Kirke Mardim (12.b) – emakeeleolümpiaadi Tallinna voorus III koht (juhendaja Eha Aare).
  • Madli Kaljo (11.c) – usundiõpetuse olümpiaadi vabariiklikus voorus III koht (juhendaja Ulla Herkel).
  • Sandra Holtsmann (10.a) –  ajaloo-olümpiaadi Tallinna voorus II koht, vabariigis III koht (juhendajad Triin Viiron, Ulla Herkel).
  • Kaisi Pillart (10.a) – ajaloo-olümpiaadi Tallinna voorus II koht, vabariigis VI koht (juhendajad Triin Viiron, Ulla Herkel).

Palju õnne!

Konkursil “Tallinn tänab ja tunnustab 2020” pälvis meie kool mitmeid hinnalisi äramärkimisi:

  • parim koostööprojekt – majandusõpetaja Tiina Saare eestvedamisel sai teoks projekt “Gümnaasiuminoored kultuurikeskusesse – vana või uus mõtteviis”, mille raames meie kooli majandusõpilased tegid koostööd Mustamäe kultuurikeskusega Kaja,
  • tervise tegu – õppealajuhataja Rita Laur-Reinumägi juhtimisel ja koostöös Tallinna Haridusametiga on juba mitmel kevadel teoks saanud koolinoorte tervisekonverentsid,
  • tunnustav kool – Tallinna 32. Keskkool on Tallinna Haridusameti konkurssidele ja konkursi “Eestimaa õpib ja tänab” Tallinna piirkonna vooru konkursile enim taotlusi esitanud kool.

Samuti tunnustab traditsiooniliselt ka Tallinn tänavusi tublisid õpilasi ja juhendajaid:

  • Laura Marleen Pihl (8.a) – emakeeleolümpiaadi Tallinna voorus II koht (juhendaja Kaili Ranne).
  • Kirke Mardim (12.b) – emakeeleolümpiaadi Tallinna voorus III koht (juhendaja Eha Aare).
  • Madli Kaljo (11.c) – usundiõpetuse olümpiaadi vabariiklikus voorus III koht (juhendaja Ulla Herkel).
  • Sandra Holtsmann (10.a) –  ajaloo-olümpiaadi Tallinna voorus II koht, vabariigis III koht (juhendajad Triin Viiron, Ulla Herkel).
  • Kaisi Pillart (10.a) – ajaloo-olümpiaadi Tallinna voorus II koht, vabariigis VI koht (juhendajad Triin Viiron, Ulla Herkel).

Palju õnne!