Uudised

Tallinna kooliteatrite festivalist 2022 07. aprill kool


Tallinna kooliteatrite festivali 2022. aasta voor on läbi saanud. Seekord toimus kõik virtuaalselt, ehk osalejad saatsid oma lavastustest videod ning žüriiliikmed vaatasid need läbi ja tegid ühise otsuse.

Sel aastal osales 16 truppi: kaheksa 5.-9. klasside truppi ja kaheksa 10.-12. klasside truppi. Žüriisse kuulusid Grete Jürgenson, Henessi Schmidt ja Richard Sepajõe. Mõlemast vanuseasmest valiti laureaadid, kes lähevad linna esindama vabariiklikusse vooru. 5.-9. klasside laureaadiks sai Tallinna Kopli Huvikooli teatriring EKSPERIMENT lavastusega “Hoidke loodust!” ning 10.-12. klassi laureaadiks Tallinna 21. Kooli teatriringi lavastusega “Ma sooviksin inimeste mõtteid lugeda”.

Lisaks valis žürii välja mõlema vanuseastme parimad mees- ja naisnäitlejad ning eripreemiad. 

5.-9. KLASSID

1. Laureaat - Tallinna Kopli Huvikooli teatriring EKSPERIMENT lavastus “Hoidke loodust!” 
2. Parim naisnäitleja - Jelizaveta Lapushinskaja trupist Lendav Lehm
3. Parim meesnäitleja - Jan-Markus Naarits Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi põhikooli näiteringist
4. Eripreemia veenva lavalise liikumise ja julgete vormikatsetuste eest - muusikalise teatri Intrada lavastus “Barsik tsirkuses” 
5. Eripreemia veenva rolli eest - Eva-Kristina Gontšarov teater-stuudio BOOM (Kaja Kultuurikeskus lapsed)
6. Eripreemia ansamblimängu ning tegijaid endid puudutava ja hariva lavastusterviku eest - Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi põhikooli näiteringi lavastus “Vana roosa maja” 
7. Eripreemia julgelt ja osavalt rütmistatud lavastusterviku eest - teater-stuudio BOOM lavastus ”Seitse päkapikku” 
8. Eripreemia “Seitsme päkapiku” koreograafile - Anastassia Šehali teater-stuudio BOOM lavastuse ”Seitse päkapikku” koreograaf

10.-12. KLASSID

1. Laureaat - Tallinna 21. Kooli teatriringi lavastus “Ma sooviksin inimeste mõtteid lugeda” 
2. Parim naisnäitleja - Gerda Sepp Tallinna 32. Keskkooli teatriring KOKK trupist
3. Parima meesnäitleja jagatud tunnustus - Aron Must, Mattias Rähni, Märt Matis Hämarsoo ja Rasmus Riim Tallinna 21. Kooli teatriringi lavastusest “Ma sooviksin inimeste mõtteid lugeda”
4. Eripreemia lavastustervikut toetava helikujunduse eest - Tallinna 32. Keskkooli 12.d klassi lavastus ”Kunagi praegu”
5. Eripreemia kunstniku mõjuva portreteerimise eest - Catlyn Rebas Tallinna 32. Keskkooli teatriring KOKK trupist
6. Eripreemia atmosfääriloome eest - Lendava Lehma lavastus ”Suveöö unenägu” Õ
7. Loomingulise ja toetava juhendaja ja lavastaja eripreemia - Janika Koppel Lendava Lehma juhendaja 
8. Eripreemia oluliste teemade tõstatamise eest - Veiko Tubin Tallinna 21. Kooli teatriringi juhendaja
9. Eripreemia oluliste teemade tõstatamise eest - Eva Kalbus Tallinna 32. Keskkooli 12.d klassi ja teatriring KOKK truppide juhendaja
10. Eripreemia julge materjalivaliku eest - Tallinna Vaba Waldorfkooli 11. klassi lavastus “Parzival gängsterite paradiisis”
11. Eripreemia julge materjalivaliku eest - Tallinna Vaba Waldorfkooli 12. klassi lavastus “Küllap vist Faust”

Truppidele ja juhendajatele on Tallinna Haridusameti poolt rinnamärgid ja tänukirjad.

Täname ka sponsoreid, kes meie laureaate ja eripreemiaid toetasid. 
Sponsoriteks olid VAT Teater, Happy Socks, Tallinna Linnateater, Von Krahl, Eesti Noorsooteater, Kinoteater, Eesti Draamateater, Paide Teater, Theatrum.
Paide Teatri poolt on kõikidele truppidele ja juhendajatele audiorännaku "Labürint" link, mida igaüks saab tasuta kuulata. 

Alates 6. aprillist saab Tallinna 32. Keskkooli huvijuhilt kätte meened, tänukirjad ja sponsorauhinnad.
NB! Palun oma tulekust ette teatada kristel.kubber@32kk.edu.ee.

Täname kõiki truppe erilistes tingimustes suure töö eest ning palju õnne kõikidele võitjatele!
Kohtume uuel õppeaastal!

Tallinna kooliteatrite festivali 2022. aasta voor on läbi saanud. Seekord toimus kõik virtuaalselt, ehk osalejad saatsid oma lavastustest videod ning žüriiliikmed vaatasid need läbi ja tegid ühise otsuse.

Sel aastal osales 16 truppi: kaheksa 5.-9. klasside truppi ja kaheksa 10.-12. klasside truppi. Žüriisse kuulusid Grete Jürgenson, Henessi Schmidt ja Richard Sepajõe. Mõlemast vanuseasmest valiti laureaadid, kes lähevad linna esindama vabariiklikusse vooru. 5.-9. klasside laureaadiks sai Tallinna Kopli Huvikooli teatriring EKSPERIMENT lavastusega “Hoidke loodust!” ning 10.-12. klassi laureaadiks Tallinna 21. Kooli teatriringi lavastusega “Ma sooviksin inimeste mõtteid lugeda”.

Lisaks valis žürii välja mõlema vanuseastme parimad mees- ja naisnäitlejad ning eripreemiad. 

5.-9. KLASSID

1. Laureaat - Tallinna Kopli Huvikooli teatriring EKSPERIMENT lavastus “Hoidke loodust!” 
2. Parim naisnäitleja - Jelizaveta Lapushinskaja trupist Lendav Lehm
3. Parim meesnäitleja - Jan-Markus Naarits Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi põhikooli näiteringist
4. Eripreemia veenva lavalise liikumise ja julgete vormikatsetuste eest - muusikalise teatri Intrada lavastus “Barsik tsirkuses” 
5. Eripreemia veenva rolli eest - Eva-Kristina Gontšarov teater-stuudio BOOM (Kaja Kultuurikeskus lapsed)
6. Eripreemia ansamblimängu ning tegijaid endid puudutava ja hariva lavastusterviku eest - Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi põhikooli näiteringi lavastus “Vana roosa maja” 
7. Eripreemia julgelt ja osavalt rütmistatud lavastusterviku eest - teater-stuudio BOOM lavastus ”Seitse päkapikku” 
8. Eripreemia “Seitsme päkapiku” koreograafile - Anastassia Šehali teater-stuudio BOOM lavastuse ”Seitse päkapikku” koreograaf

10.-12. KLASSID

1. Laureaat - Tallinna 21. Kooli teatriringi lavastus “Ma sooviksin inimeste mõtteid lugeda” 
2. Parim naisnäitleja - Gerda Sepp Tallinna 32. Keskkooli teatriring KOKK trupist
3. Parima meesnäitleja jagatud tunnustus - Aron Must, Mattias Rähni, Märt Matis Hämarsoo ja Rasmus Riim Tallinna 21. Kooli teatriringi lavastusest “Ma sooviksin inimeste mõtteid lugeda”
4. Eripreemia lavastustervikut toetava helikujunduse eest - Tallinna 32. Keskkooli 12.d klassi lavastus ”Kunagi praegu”
5. Eripreemia kunstniku mõjuva portreteerimise eest - Catlyn Rebas Tallinna 32. Keskkooli teatriring KOKK trupist
6. Eripreemia atmosfääriloome eest - Lendava Lehma lavastus ”Suveöö unenägu” Õ
7. Loomingulise ja toetava juhendaja ja lavastaja eripreemia - Janika Koppel Lendava Lehma juhendaja 
8. Eripreemia oluliste teemade tõstatamise eest - Veiko Tubin Tallinna 21. Kooli teatriringi juhendaja
9. Eripreemia oluliste teemade tõstatamise eest - Eva Kalbus Tallinna 32. Keskkooli 12.d klassi ja teatriring KOKK truppide juhendaja
10. Eripreemia julge materjalivaliku eest - Tallinna Vaba Waldorfkooli 11. klassi lavastus “Parzival gängsterite paradiisis”
11. Eripreemia julge materjalivaliku eest - Tallinna Vaba Waldorfkooli 12. klassi lavastus “Küllap vist Faust”

Truppidele ja juhendajatele on Tallinna Haridusameti poolt rinnamärgid ja tänukirjad.

Täname ka sponsoreid, kes meie laureaate ja eripreemiaid toetasid. 
Sponsoriteks olid VAT Teater, Happy Socks, Tallinna Linnateater, Von Krahl, Eesti Noorsooteater, Kinoteater, Eesti Draamateater, Paide Teater, Theatrum.
Paide Teatri poolt on kõikidele truppidele ja juhendajatele audiorännaku "Labürint" link, mida igaüks saab tasuta kuulata. 

Alates 6. aprillist saab Tallinna 32. Keskkooli huvijuhilt kätte meened, tänukirjad ja sponsorauhinnad.
NB! Palun oma tulekust ette teatada kristel.kubber@32kk.edu.ee.

Täname kõiki truppe erilistes tingimustes suure töö eest ning palju õnne kõikidele võitjatele!
Kohtume uuel õppeaastal!