Tallinna linna kooliteatrite festival 2022 28. jaanuar kool

AEG JA KOHT

Vabariikliku kooliteatrite festivali Tallinna linna eelvoor toimub veebis.

OSAVÕTJAD

Põhikoolide, gümnaasiumite, põhiharidusel baseeruvate ametikoolide ja kooliväliste kultuuri- ja haridusasutuste õpilased.

Festival toimub kahes vanuseastmes:

• 5.- 9. kl õpilaste truppide videote laekumine KOOS KAVALEHEGA 24. märtsil
  • 10.- 12. kl õpilaste truppide videote laekumine KOOS KAVALEHEGA 25. märtsil

REGISTREERIMINE

Kõik trupi esinejad peavad kuuluma õigesse vanuseastmesse või tuleb registreerida end vanima liikme järgi ehk nooremad õpilased võivad kuuluda ka vanemaastme truppi.

Et saaksime planeerida žürii tööd, on kindlasti vaja teada osalevate truppide arvu ja etenduste pikkusi, seega on vajalik ka eelregistreerimine, mille viimane tähtaeg on 10. märts 2022 elektroonsel registreerimislingil: LINK

Kui ühe kooli või juhendaja alt registreerub mitu truppi, siis tuleb ankeet täita kõigi kohta eraldi.

KORRALDAJAD

Tallinna Haridusamet ja Tallinna 32. Keskkool

KORRALDUS

Esinemisaja pikkuseks:

• Põhikooli vanuseastmes kuni 30 min.
  • Gümnaasiumi vanuseastmes kuni 45 min.

Palun saatke oma etenduste videote link koos kavalehega teatrifestival@32kk.edu.ee.

Palume filmida oma lavastus ja laadida see Youtube’i ning NÄHTAVUSE alt palun märkige REGISTRIVÄLINE, siis näevad teie etendust ainult need, kellel on link. Kui teile sobib, et see on avalik, siis te ei pea nii toimetama. On ka teisi üleslaadimiskeskkondi, aga need on seotud allalaadimisega ning etendused on liiga mahukad, et neid kõiki alla laadida. Seega võtame vastu need, kes laevad üles Youtube’i.

Vene keelt kõnelevatel truppidel tuleb saata etenduse lühitutvustus eesti keeles.

HINDAMINE

Etendusi hindab žürii. Edasipääsejad selgitatakse välja kahe nädala jooksul. Anname tagasisidestamise ja tunnustamise veebikohtumise täpsema aja teada märtsikuus.

Žürii otsusega saadetakse riigifestivalidele üks kooliteatri trupp igast vanuseastmest. Žüriil on õigus mitte edasi saata esindajat vastava taseme puudumisel.

AUTASUSTAMINE

Iga osalev trupp saab tänukirja ja osaleja väikese meene. Mõlema vanuseastme parim saab keraamilise meene. Lisandub eripreemiaid ja sponsorauhindu.

Teavitame kõiki tulemustest veebikohtumisel ja hiljem ka elektrooniliselt. Kõik osalejad saavad traditsioonilised festivali rinnamärgid ja võitjad oma auhinnad kätte Tallinna 32. Keskkooli kantseleist pärast tagasisidestavat veebikohtumist.

Rohkem informatsiooni: teatrifestival@32kk.edu.ee

Teie küsimustele vastab Tallinna 32. Keskkooli vilistlane Ketrin Kastehein.

Soojade tervitustega
Tallinna kooliteatrite festivali korraldajad

Kristel Kubber, Eva Kalbus ja Ketrin Kastehein

AEG JA KOHT

Vabariikliku kooliteatrite festivali Tallinna linna eelvoor toimub veebis.

OSAVÕTJAD

Festival toimub kahes vanuseastmes:

• 5.- 9. kl õpilaste truppide videote laekumine KOOS KAVALEHEGA 24. märtsil
  • 10.- 12. kl õpilaste truppide videote laekumine KOOS KAVALEHEGA 25. märtsil

REGISTREERIMINE

KORRALDAJAD

Tallinna Haridusamet ja Tallinna 32. Keskkool

KORRALDUS

Esinemisaja pikkuseks:

• Põhikooli vanuseastmes kuni 30 min.
  • Gümnaasiumi vanuseastmes kuni 45 min.

HINDAMINE

AUTASUSTAMINE

Rohkem informatsiooni: teatrifestival@32kk.edu.ee

Teie küsimustele vastab Tallinna 32. Keskkooli vilistlane Ketrin Kastehein.

Soojade tervitustega
Tallinna kooliteatrite festivali korraldajad