Uudised

Tallinna meistrivõistlustelt meie koolile sulgpallis 1. koht ja 3. koht 18. veebruar kool


15.-16. veebruaril toimusid Tallinna meistrivõistlused sulgpallis, kus meie kooli õpilased olid väga edukad. Põhikooli arvestuses saavutas esikoha Kaur Nurmsoo (8.c)Maria Mirabel Tänover (10.b) klassist saavutas gümnaasiumi arvestuses 3. koha. Lisaks tuli gümnaasiumi arvestuses meie kool 2. kohale.

Tallinna 32. Keskkooli esindasid võistlustel veel Kerlin Rosenberg (12.b), Madis Paumets (12.b), Arabel Riigor (10.d) ja Hele Ann Vrager (8.b).

Palju õnne!

15.-16. veebruaril toimusid Tallinna meistrivõistlused sulgpallis, kus meie kooli õpilased olid väga edukad. Põhikooli arvestuses saavutas esikoha Kaur Nurmsoo (8.c)Maria Mirabel Tänover (10.b) klassist saavutas gümnaasiumi arvestuses 3. koha. Lisaks tuli gümnaasiumi arvestuses meie kool 2. kohale.

Tallinna 32. Keskkooli esindasid võistlustel veel Kerlin Rosenberg (12.b), Madis Paumets (12.b), Arabel Riigor (10.d) ja Hele Ann Vrager (8.b).

Palju õnne!