Tere tulemast gümnaasiumisse, 50. lend!

Loomise kuupäev 16.09.2020

15. septembril 2020 toimus Tallinna 32. Keskkoolis rebaste ristimine. Meie kooli värsked, 50. lennu rebased said ristitud täieõiguslikeks gümnasistideks. Päev oli sisustatud tiheda programmiga, mille olid kokku pannud meie 48. lennu abituriendid.

Ristimise hommik algas kell 7.20 rongkäiguga meie kooli staadionil. Seal toimus ka päeva avakõne, mille viisid läbi Annaliisa ja Helga (12.d) ning rebastele mõeldud meeleolukas hommikuvõimlemine, mida juhtisid Tallinna 32. Keskkooli 2 klouni - Mattias ja Aaron (12.d)
 9.40 ja 10.40 vahetundidel toimusid lennu ühistegevused. Esimesel vahetunnil käisid rebased õues koolimaja kallistamas kooli laulu saatel, sest iga õpilane peab teadma laulusõnu une pealt. Järgmisel vahetunnil võistlesid rebased õhupalli purustamismängus. Vahetundides hoidsid korda meie auväärsed kuumad koerad 49. lennust.

Pöörase päeva tippsündmuseks oli õhtune ristimine, mis toimus kohe peale koolipäeva. Seal viidi läbi samuti palju võistlusi - parima krooni valimine, mille võitis 10.B klass, mister ja miss rebase konkurss, mille võitis 10.A klass ning pöörane dance battle, kus väga tasavägiselt võitis siiski 10.B klass. Lisaks kõlasid kõikide 10. klasside rebaselaulud ja abituurium tegi oma üllatustantsu. Kogunemise lõpetas rebasevande andmine.

Tere tulemast, 50. lennu gümnasistid!
Aitäh, 48. lennule korraldamise eest!

Galerii (Fotograafid Johannes Lilover, Anna-Liisa Hamidžanov ja Carolin Sulg)link opens on new page

Viimati muudetud 12.10.2020.