Tublid tulemused loovkonkursil 10. detsember kool

Maanteeamet korraldas sel sügisel 7.–9. klassi õpilastele liiklusohtusele keskenduva loovkonkursi „Vaata mind!“. Konkursi eesmärk oli noori panna mõtlema liikluses küsimusele „Miks?“ ning olema positiivseks eeskujuks oma eakaaslastele õigete liiklushoiakute ja -käitumise kujundamisel. Konkursil osalejatel tuli koostada ja läbi viia enda valitud sihtgrupile aktiivõppetegevus.

Rõõm on teada anda, et meie kooli noorte panus sai väärikalt auhinnatud:
II koht –  Anette Meekler, Laura Anette Tomingas, Karoliine Hirmat, Adeele Loim, Hans Oliver Raudvere (9.c).

III koht –  Milda Lükk, Susanna Raud, Lisa Sirgi, Ly-Marleen Kannel, Nora Kivimägi (7.c).

Auhinnad - kiirpildikaamerad koos fotolintidega ja aktiivsusmonitorid Xiaomi - jõuavad kooli peatselt.

Palju õnne!
Aitäh juhendaja kunstiõpetaja Jana Einardile!

Konkursi kohta leiab infot veel:
Liikluskasvatuse kodulehelt
Liikluskasvatuse Facebookis

Rõõm on teada anda, et meie kooli noorte panus sai väärikalt auhinnatud:

Palju õnne!
Aitäh juhendaja kunstiõpetaja Jana Einardile!

Konkursi kohta leiab infot veel:
Liikluskasvatuse kodulehelt
Liikluskasvatuse Facebookis