Uudised

Vabariigi parimad õpilasetlejad on selgunud 17. veebruar kool


Õpilasetlejate riigikonkursil osales tänavu 37 õpilast, kes seekord kohapeale sõita ei saanud, vaid pidid konkursile esitama oma videoesituse. Auväärne žürii koosseisus Doris Kareva, Toomas Lõhmuste ja Maret Oomer selgitas 15. veebruaril välja tänavused vabariigi parimad etlejad.

Kõik kolm meie kooli ja Tallinna linna esindajat said taas pärjatud:

  • nooremas vanuseastmes laureaat - Fayez Hanafy (6. klass, juhendaja Eva Kalbus),
  • keskmises vanuseastmes laureaat - Enid Leetjõe (8. klass, juhendaja Maarja Merigan),
  • vanemas vanuseastmes laureaat - Mattias Nurga (12. klass, juhendaja Maret Varblas).

Loe edasi SIIT.

Õpilasetlejate riigikonkursil osales tänavu 37 õpilast, kes seekord kohapeale sõita ei saanud, vaid pidid konkursile esitama oma videoesituse. Auväärne žürii koosseisus Doris Kareva, Toomas Lõhmuste ja Maret Oomer selgitas 15. veebruaril välja tänavused vabariigi parimad etlejad.

Kõik kolm meie kooli ja Tallinna linna esindajat said taas pärjatud:

  • nooremas vanuseastmes laureaat - Fayez Hanafy (6. klass, juhendaja Eva Kalbus),
  • keskmises vanuseastmes laureaat - Enid Leetjõe (8. klass, juhendaja Maarja Merigan),
  • vanemas vanuseastmes laureaat - Mattias Nurga (12. klass, juhendaja Maret Varblas).

Loe edasi SIIT.