Uudised

VÕIMAS! MEIE KOOL! MEIE INIMESED! 22. juuni kool


Tallinna 32. Keskkooli 50. juubeli kontsert-etendus „Minu inimesed” toimus 15. mail Alexela Kontserdimajas ning see oli võimas elamus ja suursugune sündmus kõigile, kes laval, lava taga ja saalis. Kõik istekohad olid hõivatud, kõik silmad ja avatud südamed olid liigutatud! Inimeste tagasiside oli niivõrd suursugune: kirjeldati südamlikke ja tänulikke tundeid ning hämmastust sellest, mis ühes koolis peitub ja kui täis talenti ja kultuuri meie maja on.

AITÄH!!! See eriline päev jääb meid kõiki hoidma ja saatma!
Koolipere andis sellele sündmusele õppeaasta lõpus tiitli - AASTA TEGU 2022!

Siin ongi meie saladus, head sõbrad - ainult südamega võib õigesti näha!

Suur tänu:

Kontserdi idee ja lavastus: huvijuht Kristel Kubber
Lavastaja assistent: vilistlane Ketrin Kastehein
Vahetekstid: vilistlased Aaron Thor Härm ja Mattias Nurga, huvijuht Kristel Kubber

Juhendajad: muusikaõpetajad Riina Riistop, Triin-Berit Kornel, Eleri-Kristel Kuimet, Aime Kaarlep, teatriõpetaja Eva Kalbus, rahvatantsuõpetaja Tiiu Üksik, vilistlased Ketrin Kastehein, Brigita Eva Varrak, Marleen Prükkel, Eliisabel Jõela ja Karmen Teesi Pregel. Playboxi eestvedajad: õpilased Sandra Riivik ja Linnea Jerkku, dokumentaalfilmi eestvedajad: huvijuht Kristel Kubber ja IT-tugiisik Kaur Hendrikson, koolibändi eestvedaja: vilistlane Ralf Tõra

Kooli teatrigrupi KOKK põhikooli- ja gümnaasiumitrupid: Enid Leetjõe, Annaliis Koemets, Rico Masso, Kathrine Sofie Haljamäe, Liis Mariann Lannes, Mari-Liis Lember, Roosi Leemits, Mia Karen Põldre, Arabel Riigor, Päike Triinu Tamm, Bethriin Pilv, Gerda Sepp, Catlyn Rebas, Lisette Taube, Aivo Akseli Simmo, Marc Joosep Tähiste, Astrid Näälik, Anete-Elisabeth Luukas, Uku-Kristjan Sass ning külalisõpilased Indrek Kalbus, Maria Kalbus, Erik Martin Märjamaa, Loviise Aarelo, Daniel Suls ja Marta Emilie Vurma. Lisaks vilistlane Silver Tatrik ja õpilane Kenzo Brauer.

Koolibänd: vilistlased Birgit Tomson (vokaal) Markus Lehtsalu (vokaal ja kitarr), Ralf Tõra (basskitarr), Carmen Laurend (saksofon), Inger Fridolin (vokaal), Saamuel Pilpak (vokaal) Antero Noor (kitarr), õpetaja Eva Kalbus (klaver) ja abiturient Karl-Kristian Kõrts (trummid)

Playboxi tantsijad: õpilased Helerin Adamson, Rein Baranin, Matias Durdin, Anni Ensling, Georg Hinno, Nikolas Krusta, Liisbel Kröönström, Tormi Kukkur, Tregor Kuusik, Malene-Mei Lepp, Robert Leppind, Kirsika Lipard, Kreete Loit, Andreas Mägi, Emma Oja, Ketrin Saluste, Erik Širokov, Lisandra Toompuu, Marie Liise Vunk, Maria Kirotar, Noora Peterson, Eliise Põltsama, Melissa Rodima, Getter Kuusk, Anna-Maria Hanson, Janette Hunt, Amanda Jõesar, Tormi Püvi, Robin Arniste, Mari-Liis Lember, Anett Sitsi, Alexandr Erissaar, Anete Pukk, Arti Henri Lükk, Helena Zvorovski, Henrik Vahter, Karl-Robert Kuusk, Kertu Seestrand, Kristjan Raava, Leelo Sepp, Oskar Lükk, Rauno Pohlak, Romiina Kalle, Uku Kaarel Neemre, Kenzo Brauer, Aivo Aksel Simmo, Alex Jänts, Anete-Elisabeth Luukas, Anna-Maria Prokofjeva, Astrid Näälik, Eliis Rebane, Elle-Viive Tork, Helena Angela Kiisler, Helis Ilumäe, Karl-Kristian Kõrts, Katriin Sirvi, Kelli Andermann, Kerda Stamm, Kerttu Saagpakk, Liisbet Urba, Lisette Taube, Marc Joosep Tähiste, Polina Paenurm, Uku- Kristjan Sass, Merili Lomp, Sandra Riivik, Linnea Jerkku; õpetajad Malle Vakepea, Anu Mõttus, Alisija Tšekada, Kristel Kubber, Margus Laanemäe, Maarja Merigan, Freddi Nuum, Kerstin Vessik, Kaire Lõhek, Tiiu Üksik, Riina Riistop, Maret Varblas, Merit Baranin, Maris Ots ja Auli Andersalu-Targo

Vilistlaslaul:  Liisi Laasik, Katrin Truu, Carine Jessica Kostla, Saara Pius, Marianne Adson, Silja Uhs (vokaal), Markus Lehtsalu (kitarr), Carmen Laurend (saksofon), muusikaõpetaja Aime Kaarlep (klaver) ja õpetaja Anni Väli (vokaal)

EV100, aasta kooli Terevisiooni saate ja kooli juubelikella tants „Sõit”: õpilased Arseni Tšurdaljov, Caroline Kruberg, Grete Kolk, Mari-Ann Teder, Mia Helena Pärn, Romiina Kalle, Alex Brandon Kahur; vilistlased Ketrin Kastehein, Eliisabel Jõela, Lennart Mathias Männik, Kertu Kasemets, Kristiina Walberg, Markus Muide ja Helga Ehrenbusch

Film „Mis teeb 32. keskkoolist 32. keskkooli?”
Produtsent: õpilane Helena Angela Kiisler, režissöör: õpilane Brianna Alexandra Berens
Filmitegijad: õpilased Eliis Rebane, Kerda Stamm, Kettreen Vinkel, Paula Puu, Katharina Kaljuste, Alex Jänts, Timo Lipp, Uku Kaarel Neemre, Jan-Markus Maasepp, Deimo Lahtvee; vilistlased Kaur Hendrikson, Kaimar Tauri Tamm, Raiko-Sten Raidla, Markus Rooveer, Aaron Thor Härm ja Mattias Nurga
Näitlejad: õpilased Lisette Taube, Alex Jänts, Uku Kristjan Sass, Aivo Akseli Simmo, Marc Joosep Tähiste, Anete-Elisabeth Luukas, Rasmus Alvar Jõekaar, Marcus Veer, Kevin Roosileht, Enid Leetjõe, Mari-Liis Lember, Ken-Rasmus Kuning, Henri Ilustrumm, Linnea Jerkku; vilistlased Andrus Vaarik, Helga Echrenbusch, Mark-Erik Tölpt, Ralf Tõra, Sander Palang, Brigita-Eva Varrak, Kristin Kalam, Ralf Schneider, vilistlastest koolitöötajad Anne Almet, Kaarin Leht, Toomas Lõhmuste, Maris Ots, Jana Einard, Merike Leitmäe; õpetajad Merit Baranin, Maret Varblas, Raul Aume, Eva Kalbus, Kaili Ranne, Ene Kasak, Meelis Raiend, Freddi Nuum, Margus Laanemäe, Kaspar Rumm, Katrin Linnap, Kristel Kubber, Maarja Merigan ja Kerstin Vessik

Tants „Mis meiega on?”: õpilased Erich Voomets, Sandra Riivik, Lisette Taube, Anete Põltsama, Anna Neutal, Astrid Näälik, Evaliis Läll, Herman Liira, Hugo Leinola, Iris Rämmeld, Katariina Andrejev, Kaur Kulver, Kenzo Brauer, Leelo Sepp, Loretta Kaart, Maris Koppel, Martin Pikk, Miia Margaret Untera, Timo Lipp, Nora Katreen Harik, Raul Rõkk; vilistlased Marleen Prükkel, Annaliisa Alla, Brigita Eva Varrak, Helga Ehrenbusch, Annabel Piirma, Romi Ly Soo, Lennart Mathias Männik, Ketrin Kastehein ja Jürgen Sinnep

Rahvatants „1-2-3-4-5-6-7" 
1.-3. klasside rühmad rahvatantsugrupist Tulilinnud: Anni Ensling, Kirsika Lipard, Ketrin Saluste, Helerin Adamson, Mia Matilde Tamm, Marie Väinoja, Lisete Urban, Kira Kožanova, Maria Meister, Kristella Teder, Herman Ellamaa, Martin Arnik, Kaarel Varind, Jüri Kaver, Anete Jürgenstein, Kirke Orro, Krister Kuriks, Deryse Riivik, Magdalena Merigan, Liisbet Lepasaar, Pearu Sepp, Trevor Ventsel ja Säde Mitt

Rahvatants „Kiigelaul”
Esitavad gümnaasiumi rühma õpilased rahvatantsugrupist Tulilinnud: Oskar Lükk, Annaliis Koemets, Eliisa Johanna Einstruk, Johanna Jakobi, Mia Helena Pärn, Stella Olek; teised õpilased Liis Künnapu, Gerda Sepp, Joonas Markus Meiorg, Anett Sitsi, Arti Henri Lukk, Kristjan Raava, Uku Kaarel Neemre, Helena Zvorovski, Kertu Seestrand, Kenzo Brauer, Taavi Tamme, Lisette Taube, Hans Mets; külalisõpilased Oliver Lond, Eke Tooming, Henry Kask; vilistlased Markus Rooveer, Talvi Raamat, Sirli Vahter, Kris Holtsman; õpetajad Tiiu Üksik, Kerstin Vessik, Kristel Kubber; külalised Karel Reisko, Mikk Olesk ja Andres Kivistik

Laul ja tants „Et sa teaks”
Koolibänd 
Tantsijad: õpilased Astrid Bogdanov, Anete Põltsama, Anna Neutal, Juss Kaspar Lvovs, Kaur Tõra, Kenzo Brauer, Leelo Sepp, Linnea Jerkku, Lisette Taube, Loretta Kaart, Raul Rõkk, Sandra Riivik, Timo Lipp, Kirke Loo, Liisbeth Laanisto, Mari-Liis Lember, Päike Triinu Tamm, Maarja Valdmann; vilistlased Annabel Piirma, Kertu Kasemets, Lennart Mathias Männik, Erik Verner Vaikla, Jürgen Tamm, Ketrin Kastehein, Marleen Prükkel ja Julia Koneva

Ühendkoori lauljad: mudilaskoorist Anni Ensling, Krisly Jõelain, Piia Bianca Jõesaar, Dominic Jõesar, Eva Kalmu, Mia Kalmu, Elizabeth Thea Kilty, Kerttu Klaasen, Anete Kortin, Rosell Krasna, Mirabel Liseth Kulbin, Lisette Kuuspalu, Mona Käär, Marta Emily Laamann, Liisbet Lepasaar, Ragnar Lipard, Kreete Loit, Roos Lumiste, Maria Meister, Loore Mihkelson, Säde Mitt, Lisette Mölder, Helene Nõggo, Annabel Nõmmann, Loona Poschlin, Deryse Riivik, Ketrin Saluste, Adriana Soodla, Stefani Zahharova, Roosi Mai Zius, Mia Matilde Tamm, Monta Toode, Lisandra Toompuu, Emili Trump, Marii-Brith Värno, Raheli Vahkal, Anette Valgeväli; lastekoorist Grete Kortin, Karmen Krisak, Isabella Kuuspalu, Isabel Suigom, Lisette Nõmman, Emma Johanna Jaagu, Karoliina Kalmus, Lisette Nõmman, Hanna Liina Rattur, Mia Mirell Teder, Martha Melani Leemets, Matthias Leidus, Markus Lepasaar, Maria Kirotar, Anete Lepalaan, Getter Kuusk, Eliise Põltsama, Janette Hunt, Amanda Jõesar, Susanna Kaldmäe, Laura Külasalu, Marie Purge, Laura Teeele Vaiknurme, Laura Mihkelson, Johanna Lisette Rohtma, Natali Münzer, Nora Kivimägi; noortekoorist Anna Danilson, Kirke Holtsman, Triinu-Liisu Ismael, Mikk Eke Kalamees, Jessica Kalmõkov, Kersti Kaukver, Desiree Klausen, Emili Kõiv, Adeele Loim, Karmen Mäekivi, Mona Märtson, Anette Eliis Nuutman, Laura-Kätriin Paju, Anete Pukk, Madli-Mai Põldveer, Richard Reisenbuk, Laurits Rütman, Triinu Sarvin, Richard Sõber, Mia Urba, Isabel Kevade, Keit Koreinik, Astrid Näälik, Anna-Liisa Hamidžanov, Karmen Huberg, Astrid Bogdanov, Gerli Rehkalt, Merlin-Melany Minnik, Hera Kõivutalu, Carolin Sulg; lisaõpilased Mari-Liis Lember, Kristiina Kaunismaa, Anete Põltsama, Inger Karjus, Kaur Kulver, Loretta Kaart, Marian Mägar, Päike Triinu Tamm, Sandra Parve, Kristjan Raava, Miia Tooming, Taavi Tamme, Aivo Akseli Simmo, Anna Neutal, Kaur Tõra, Kenzo Brauer; vilistlased Birgit Tomson, Markus Lehtsalu, Saamuel Pilpak, Lennart Mathias Männik, Jürgen Sinnep ja Ralf Tõra

Heli-, valgus- ja videotehnilised lahendused: õpilased Marcus Veer, Kevin Roosileht, lapsevanem Margus Veer ning vilistlane ja IT-tugiisik Kaur Hendrikson

Tehnilised abilised: õpilased Marjanna Kadanik, Georg Pallas, Uku Kaarel Neemre, Kettreen Vinkel, Robin Lek, Kaisa Lotte Retsä, Maris Koppel, Madis Paumets, Natali Kaing, Ken Rasmus Kuning, Sten Kristen Aleksašin, Hans Oskar Trolla; vilistlased Rene Raidmaa, Mark-Erik Tölpt ja Sander Palang

Kontserdi abilised: õpilased Evaliis Läll, Liise Timmo, Daniela Sofia Domingues, Heti Darleen Vihman, Anete Põltsama, Kenzo Brauer, Paula Puu, Gerli Rehkalt, õpetaja Maret Varblas ja mitmed teised Aktiivi liikmed

Fotograafid: õpilased Adelle Ader, Helena Angela Kiisler ja vilistlane Kaimar Tauri Tamm

Kontserdi plakati kujundaja: õpilane Kaili Jaago, kavalehe kujundaja: õpilane Hanna Liis Treimut, kooli juubelilogo autor: Laura Mägi, juubeli videokutse autorid: õpetaja Maret Varblas ja IT-tugiisik Kaur Hendrikson, juubeli raadiokutse: vilistlane Inger Fridolin, koolilehe Kiilitaja juubeli erinumber: peatoimetaja õpilane Helis Ilumäe ja koolilehe toimetus, kontserdi toitlustus: õpetajad Marge Punt ja Rita Laur-Reinumägi, külaliste registreerimine: õpetaja Kerstin Vessik

Täname südamest kõiki ligi 350 esinejat, juhendajat, korraldajat, toetajat ning suuremaid ja väiksemaid abilisi ning publikut, kes siinkohal nimeliselt mainimata jäävad. AITÄH!
 

 

Tallinna 32. Keskkooli 50. juubeli kontsert-etendus „Minu inimesed” toimus 15. mail Alexela Kontserdimajas ning see oli võimas elamus ja suursugune sündmus kõigile, kes laval, lava taga ja saalis. Kõik istekohad olid hõivatud, kõik silmad ja avatud südamed olid liigutatud! Inimeste tagasiside oli niivõrd suursugune: kirjeldati südamlikke ja tänulikke tundeid ning hämmastust sellest, mis ühes koolis peitub ja kui täis talenti ja kultuuri meie maja on.

AITÄH!!! See eriline päev jääb meid kõiki hoidma ja saatma!
Koolipere andis sellele sündmusele õppeaasta lõpus tiitli - AASTA TEGU 2022!

Siin ongi meie saladus, head sõbrad - ainult südamega võib õigesti näha!

Suur tänu:

Kontserdi idee ja lavastus: huvijuht Kristel Kubber
Lavastaja assistent: vilistlane Ketrin Kastehein
Vahetekstid: vilistlased Aaron Thor Härm ja Mattias Nurga, huvijuht Kristel Kubber

Juhendajad: muusikaõpetajad Riina Riistop, Triin-Berit Kornel, Eleri-Kristel Kuimet, Aime Kaarlep, teatriõpetaja Eva Kalbus, rahvatantsuõpetaja Tiiu Üksik, vilistlased Ketrin Kastehein, Brigita Eva Varrak, Marleen Prükkel, Eliisabel Jõela ja Karmen Teesi Pregel. Playboxi eestvedajad: õpilased Sandra Riivik ja Linnea Jerkku, dokumentaalfilmi eestvedajad: huvijuht Kristel Kubber ja IT-tugiisik Kaur Hendrikson, koolibändi eestvedaja: vilistlane Ralf Tõra

Kooli teatrigrupi KOKK põhikooli- ja gümnaasiumitrupid: Enid Leetjõe, Annaliis Koemets, Rico Masso, Kathrine Sofie Haljamäe, Liis Mariann Lannes, Mari-Liis Lember, Roosi Leemits, Mia Karen Põldre, Arabel Riigor, Päike Triinu Tamm, Bethriin Pilv, Gerda Sepp, Catlyn Rebas, Lisette Taube, Aivo Akseli Simmo, Marc Joosep Tähiste, Astrid Näälik, Anete-Elisabeth Luukas, Uku-Kristjan Sass ning külalisõpilased Indrek Kalbus, Maria Kalbus, Erik Martin Märjamaa, Loviise Aarelo, Daniel Suls ja Marta Emilie Vurma. Lisaks vilistlane Silver Tatrik ja õpilane Kenzo Brauer.

Koolibänd: vilistlased Birgit Tomson (vokaal) Markus Lehtsalu (vokaal ja kitarr), Ralf Tõra (basskitarr), Carmen Laurend (saksofon), Inger Fridolin (vokaal), Saamuel Pilpak (vokaal) Antero Noor (kitarr), õpetaja Eva Kalbus (klaver) ja abiturient Karl-Kristian Kõrts (trummid)

Playboxi tantsijad: õpilased Helerin Adamson, Rein Baranin, Matias Durdin, Anni Ensling, Georg Hinno, Nikolas Krusta, Liisbel Kröönström, Tormi Kukkur, Tregor Kuusik, Malene-Mei Lepp, Robert Leppind, Kirsika Lipard, Kreete Loit, Andreas Mägi, Emma Oja, Ketrin Saluste, Erik Širokov, Lisandra Toompuu, Marie Liise Vunk, Maria Kirotar, Noora Peterson, Eliise Põltsama, Melissa Rodima, Getter Kuusk, Anna-Maria Hanson, Janette Hunt, Amanda Jõesar, Tormi Püvi, Robin Arniste, Mari-Liis Lember, Anett Sitsi, Alexandr Erissaar, Anete Pukk, Arti Henri Lükk, Helena Zvorovski, Henrik Vahter, Karl-Robert Kuusk, Kertu Seestrand, Kristjan Raava, Leelo Sepp, Oskar Lükk, Rauno Pohlak, Romiina Kalle, Uku Kaarel Neemre, Kenzo Brauer, Aivo Aksel Simmo, Alex Jänts, Anete-Elisabeth Luukas, Anna-Maria Prokofjeva, Astrid Näälik, Eliis Rebane, Elle-Viive Tork, Helena Angela Kiisler, Helis Ilumäe, Karl-Kristian Kõrts, Katriin Sirvi, Kelli Andermann, Kerda Stamm, Kerttu Saagpakk, Liisbet Urba, Lisette Taube, Marc Joosep Tähiste, Polina Paenurm, Uku- Kristjan Sass, Merili Lomp, Sandra Riivik, Linnea Jerkku; õpetajad Malle Vakepea, Anu Mõttus, Alisija Tšekada, Kristel Kubber, Margus Laanemäe, Maarja Merigan, Freddi Nuum, Kerstin Vessik, Kaire Lõhek, Tiiu Üksik, Riina Riistop, Maret Varblas, Merit Baranin, Maris Ots ja Auli Andersalu-Targo

Vilistlaslaul:  Liisi Laasik, Katrin Truu, Carine Jessica Kostla, Saara Pius, Marianne Adson, Silja Uhs (vokaal), Markus Lehtsalu (kitarr), Carmen Laurend (saksofon), muusikaõpetaja Aime Kaarlep (klaver) ja õpetaja Anni Väli (vokaal)

EV100, aasta kooli Terevisiooni saate ja kooli juubelikella tants „Sõit”: õpilased Arseni Tšurdaljov, Caroline Kruberg, Grete Kolk, Mari-Ann Teder, Mia Helena Pärn, Romiina Kalle, Alex Brandon Kahur; vilistlased Ketrin Kastehein, Eliisabel Jõela, Lennart Mathias Männik, Kertu Kasemets, Kristiina Walberg, Markus Muide ja Helga Ehrenbusch

Film „Mis teeb 32. keskkoolist 32. keskkooli?”
Produtsent: õpilane Helena Angela Kiisler, režissöör: õpilane Brianna Alexandra Berens
Filmitegijad: õpilased Eliis Rebane, Kerda Stamm, Kettreen Vinkel, Paula Puu, Katharina Kaljuste, Alex Jänts, Timo Lipp, Uku Kaarel Neemre, Jan-Markus Maasepp, Deimo Lahtvee; vilistlased Kaur Hendrikson, Kaimar Tauri Tamm, Raiko-Sten Raidla, Markus Rooveer, Aaron Thor Härm ja Mattias Nurga
Näitlejad: õpilased Lisette Taube, Alex Jänts, Uku Kristjan Sass, Aivo Akseli Simmo, Marc Joosep Tähiste, Anete-Elisabeth Luukas, Rasmus Alvar Jõekaar, Marcus Veer, Kevin Roosileht, Enid Leetjõe, Mari-Liis Lember, Ken-Rasmus Kuning, Henri Ilustrumm, Linnea Jerkku; vilistlased Andrus Vaarik, Helga Echrenbusch, Mark-Erik Tölpt, Ralf Tõra, Sander Palang, Brigita-Eva Varrak, Kristin Kalam, Ralf Schneider, vilistlastest koolitöötajad Anne Almet, Kaarin Leht, Toomas Lõhmuste, Maris Ots, Jana Einard, Merike Leitmäe; õpetajad Merit Baranin, Maret Varblas, Raul Aume, Eva Kalbus, Kaili Ranne, Ene Kasak, Meelis Raiend, Freddi Nuum, Margus Laanemäe, Kaspar Rumm, Katrin Linnap, Kristel Kubber, Maarja Merigan ja Kerstin Vessik

Tants „Mis meiega on?”: õpilased Erich Voomets, Sandra Riivik, Lisette Taube, Anete Põltsama, Anna Neutal, Astrid Näälik, Evaliis Läll, Herman Liira, Hugo Leinola, Iris Rämmeld, Katariina Andrejev, Kaur Kulver, Kenzo Brauer, Leelo Sepp, Loretta Kaart, Maris Koppel, Martin Pikk, Miia Margaret Untera, Timo Lipp, Nora Katreen Harik, Raul Rõkk; vilistlased Marleen Prükkel, Annaliisa Alla, Brigita Eva Varrak, Helga Ehrenbusch, Annabel Piirma, Romi Ly Soo, Lennart Mathias Männik, Ketrin Kastehein ja Jürgen Sinnep

Rahvatants „1-2-3-4-5-6-7" 
1.-3. klasside rühmad rahvatantsugrupist Tulilinnud: Anni Ensling, Kirsika Lipard, Ketrin Saluste, Helerin Adamson, Mia Matilde Tamm, Marie Väinoja, Lisete Urban, Kira Kožanova, Maria Meister, Kristella Teder, Herman Ellamaa, Martin Arnik, Kaarel Varind, Jüri Kaver, Anete Jürgenstein, Kirke Orro, Krister Kuriks, Deryse Riivik, Magdalena Merigan, Liisbet Lepasaar, Pearu Sepp, Trevor Ventsel ja Säde Mitt

Rahvatants „Kiigelaul”
Esitavad gümnaasiumi rühma õpilased rahvatantsugrupist Tulilinnud: Oskar Lükk, Annaliis Koemets, Eliisa Johanna Einstruk, Johanna Jakobi, Mia Helena Pärn, Stella Olek; teised õpilased Liis Künnapu, Gerda Sepp, Joonas Markus Meiorg, Anett Sitsi, Arti Henri Lukk, Kristjan Raava, Uku Kaarel Neemre, Helena Zvorovski, Kertu Seestrand, Kenzo Brauer, Taavi Tamme, Lisette Taube, Hans Mets; külalisõpilased Oliver Lond, Eke Tooming, Henry Kask; vilistlased Markus Rooveer, Talvi Raamat, Sirli Vahter, Kris Holtsman; õpetajad Tiiu Üksik, Kerstin Vessik, Kristel Kubber; külalised Karel Reisko, Mikk Olesk ja Andres Kivistik

Laul ja tants „Et sa teaks”
Koolibänd 
Tantsijad: õpilased Astrid Bogdanov, Anete Põltsama, Anna Neutal, Juss Kaspar Lvovs, Kaur Tõra, Kenzo Brauer, Leelo Sepp, Linnea Jerkku, Lisette Taube, Loretta Kaart, Raul Rõkk, Sandra Riivik, Timo Lipp, Kirke Loo, Liisbeth Laanisto, Mari-Liis Lember, Päike Triinu Tamm, Maarja Valdmann; vilistlased Annabel Piirma, Kertu Kasemets, Lennart Mathias Männik, Erik Verner Vaikla, Jürgen Tamm, Ketrin Kastehein, Marleen Prükkel ja Julia Koneva

Ühendkoori lauljad: mudilaskoorist Anni Ensling, Krisly Jõelain, Piia Bianca Jõesaar, Dominic Jõesar, Eva Kalmu, Mia Kalmu, Elizabeth Thea Kilty, Kerttu Klaasen, Anete Kortin, Rosell Krasna, Mirabel Liseth Kulbin, Lisette Kuuspalu, Mona Käär, Marta Emily Laamann, Liisbet Lepasaar, Ragnar Lipard, Kreete Loit, Roos Lumiste, Maria Meister, Loore Mihkelson, Säde Mitt, Lisette Mölder, Helene Nõggo, Annabel Nõmmann, Loona Poschlin, Deryse Riivik, Ketrin Saluste, Adriana Soodla, Stefani Zahharova, Roosi Mai Zius, Mia Matilde Tamm, Monta Toode, Lisandra Toompuu, Emili Trump, Marii-Brith Värno, Raheli Vahkal, Anette Valgeväli; lastekoorist Grete Kortin, Karmen Krisak, Isabella Kuuspalu, Isabel Suigom, Lisette Nõmman, Emma Johanna Jaagu, Karoliina Kalmus, Lisette Nõmman, Hanna Liina Rattur, Mia Mirell Teder, Martha Melani Leemets, Matthias Leidus, Markus Lepasaar, Maria Kirotar, Anete Lepalaan, Getter Kuusk, Eliise Põltsama, Janette Hunt, Amanda Jõesar, Susanna Kaldmäe, Laura Külasalu, Marie Purge, Laura Teeele Vaiknurme, Laura Mihkelson, Johanna Lisette Rohtma, Natali Münzer, Nora Kivimägi; noortekoorist Anna Danilson, Kirke Holtsman, Triinu-Liisu Ismael, Mikk Eke Kalamees, Jessica Kalmõkov, Kersti Kaukver, Desiree Klausen, Emili Kõiv, Adeele Loim, Karmen Mäekivi, Mona Märtson, Anette Eliis Nuutman, Laura-Kätriin Paju, Anete Pukk, Madli-Mai Põldveer, Richard Reisenbuk, Laurits Rütman, Triinu Sarvin, Richard Sõber, Mia Urba, Isabel Kevade, Keit Koreinik, Astrid Näälik, Anna-Liisa Hamidžanov, Karmen Huberg, Astrid Bogdanov, Gerli Rehkalt, Merlin-Melany Minnik, Hera Kõivutalu, Carolin Sulg; lisaõpilased Mari-Liis Lember, Kristiina Kaunismaa, Anete Põltsama, Inger Karjus, Kaur Kulver, Loretta Kaart, Marian Mägar, Päike Triinu Tamm, Sandra Parve, Kristjan Raava, Miia Tooming, Taavi Tamme, Aivo Akseli Simmo, Anna Neutal, Kaur Tõra, Kenzo Brauer; vilistlased Birgit Tomson, Markus Lehtsalu, Saamuel Pilpak, Lennart Mathias Männik, Jürgen Sinnep ja Ralf Tõra

Heli-, valgus- ja videotehnilised lahendused: õpilased Marcus Veer, Kevin Roosileht, lapsevanem Margus Veer ning vilistlane ja IT-tugiisik Kaur Hendrikson

Tehnilised abilised: õpilased Marjanna Kadanik, Georg Pallas, Uku Kaarel Neemre, Kettreen Vinkel, Robin Lek, Kaisa Lotte Retsä, Maris Koppel, Madis Paumets, Natali Kaing, Ken Rasmus Kuning, Sten Kristen Aleksašin, Hans Oskar Trolla; vilistlased Rene Raidmaa, Mark-Erik Tölpt ja Sander Palang

Kontserdi abilised: õpilased Evaliis Läll, Liise Timmo, Daniela Sofia Domingues, Heti Darleen Vihman, Anete Põltsama, Kenzo Brauer, Paula Puu, Gerli Rehkalt, õpetaja Maret Varblas ja mitmed teised Aktiivi liikmed

Fotograafid: õpilased Adelle Ader, Helena Angela Kiisler ja vilistlane Kaimar Tauri Tamm

Kontserdi plakati kujundaja: õpilane Kaili Jaago, kavalehe kujundaja: õpilane Hanna Liis Treimut, kooli juubelilogo autor: Laura Mägi, juubeli videokutse autorid: õpetaja Maret Varblas ja IT-tugiisik Kaur Hendrikson, juubeli raadiokutse: vilistlane Inger Fridolin, koolilehe Kiilitaja juubeli erinumber: peatoimetaja õpilane Helis Ilumäe ja koolilehe toimetus, kontserdi toitlustus: õpetajad Marge Punt ja Rita Laur-Reinumägi, külaliste registreerimine: õpetaja Kerstin Vessik

Täname südamest kõiki ligi 350 esinejat, juhendajat, korraldajat, toetajat ning suuremaid ja väiksemaid abilisi ning publikut, kes siinkohal nimeliselt mainimata jäävad. AITÄH!