V Indielint oli meeldejääv!

 

INDIELINT möödus meeldejäävalt ja suurejooneliselt! Aula oli täitunud rohke publiku ning heade filmidega. Kiitmist väärib 12.C klass, kelle korraldamisel kõik sujuvalt ja suurepäraselt toimis! Erilist väljatoomist väärivad Talvi Raamat ja Monika Sööt, kes kõike juhtisid. Tänuväärse panuse filmipäeva andis ka 11.C klass eesotsas Inger Fridoliniga.

Parimad:

1. koht – “Calm down” Kertu Kibal 11.C

2. koht ja publiku lemmik – „Käruviin“ Johan Pastarus, Paul Kristjan Lõhmuspuu, Christopher Robin Teiter, Christopher Wallace Kehinde, Markus Hugo Rohtla, Aaro Veiderpass ja Siim Edvard Sinimeri 12.C

3. koht – „Lähme sõidame“ Erik Kiviselg, Karl Joosep Lepik ja Maria Chantal Sööt 11.A, Romet Toomas Tiitsaar (Tartu Ülikool) ja Martin-Erik Ilus (Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium)

Operaatori eripreemia – “Matmine” Kaidi Kaldas (Tallinna Lilleküla Gümnaasium)

Stiilipuhtuse ja montaaži eripreemia – “Tort” Anita Kremm (Tallinna Saksa Gümnaasium)

Näitleja eripreemia – Enriko Pedaksalu filmist “Calm down”

Indrek Simmi ja Sõpruse kino eripreemia – “Müsteerium” Heidy Ilisson 10.C

Lisaks näitasid 44. lennu vilistlased oma uute filmide treilereid: Arvid Tampuu “Kartell 2” ning Meel Paliale ja Urmet Piilingu “Tüdruk Punases Golfis”.

Üllatusfilmina osalesid õpetajad Maarit Jõemägi, Maret Varblas, Liina Kitt, Eva Kalbus ja Kristel Kubber promovideoga meie jalgpallimeeskonnale.

Ülitoreda Indielindi filme saab juba järele vaadata kooli Youtube’i kanalist: [LINK]

Aitäh, hea publik, sponsorid ja žürii!

Suured tänud kõikidele osalejatele!!