Tallinna õpilaste kingituskontsert “Meie siin”

 

Tallinna õpilaste kingitus Eestile 100. aastapäeva puhul on õpilaste suur ühislaulmine, mis saab teoks Tallinna päeval, 15. mail kell 14.00 Vabaduse väljakul. Ühislaulmisele on oodatud 6.-12. klassi õpilased, kes tunnevad, et see neid kõnetab, sest oluline on tahe olla ja laulda koos. Ka meie kooli õpilased osalevad Tallinna noorte kingituskontserdil Eestile!

Kingituskontsert „Meie siin“ on jätkuks noorte tantsijate isetekkelisele tantsupeole eelmise aasta suvel. Nüüd annavad tantsijad Tallinna 32. Keskkooli õpilase Antero Noore eestvedamisel teatepulga üle lauljatele.

Lisaks Anterole tuleb kohapeal üheskoos kuulamisele ja vaatamisele meie kooli 11. klassi õpilaste Klaus Sebastian Leviti, Marit-Brit Tamme, Doreen Mägi ja Katharina Arge Eesti 100-le pühendatud videokõne – president Kersti Kaljulaidi üleskutse „Kirjuta Eestile” võidutöö.

Ürituse „Meie siin“ tutvustusvideo: [LINK]

Ürituse Facebook´i konto: [LINK]

Mis seal muud – hakkame sättima! Näeme 15. mail!