Tubli tulemus kunstiolümpiaadil

 
Laupäeval, 9. veebruaril toimunud Tallinna piirkondlikul kunstiolümpiaadil sai meie kooli 12. klassi õpilane Johanna Mauer 7. koha. Tulemusi kokku arvestades jäid pingereas meie kooli ette Tallinna 21. Kool, Tallinna Reaalkool, Pelgulinna Gümnaasium, Tallinna Prantsuse Lütseum, Tallinna Mustjõe Gümnaasium ja Vanalinna Hariduskolleegium.
 
Samuti pälvis Johanna jaanuaris võidu kooli arendusnõukogu eestvedamisel toimunud lõputunnistuste kaante kavandikonkursil. Sellekevadised koolilõpetajad saavad tunnistused kätte just Johanna kujundatud kaante vahel.
 
Seda, et Johanna on andekas ja kunstivallas tõusev täht, on näha olnud ka koolis. Johanna on hiljuti loodud kunstiaktiivi pühendunud liige ja tema kujundada on olnud mitmete koolisündmuste ajal koolimaja interjöör.
 
Palju õnne, Johanna!