WordPress database error: [Can't create/write to file '/var/tmp/#sql_542e_0.MAI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_kodukas_wfBlocks7`

WordPress database error: [Can't create/write to file '/var/tmp/#sql_542e_0.MAI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_kodukas_wfBlocks7`

WordPress database error: [Can't create/write to file '/var/tmp/#sql_542e_1.MAI' (Errcode: 28)]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_kodukas_terms AS t INNER JOIN wp_kodukas_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('category') ORDER BY t.name ASC

WordPress database error: [Can't create/write to file '/var/tmp/#sql_542e_0.MAI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_kodukas_options`

WordPress database error: [Can't create/write to file '/var/tmp/#sql_542e_0.MAI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_kodukas_options`

WordPress database error: [Can't create/write to file '/var/tmp/#sql_542e_0.MAI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_kodukas_options`

WordPress database error: [Can't create/write to file '/var/tmp/#sql_542e_0.MAI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_kodukas_wfLiveTrafficHuman`

WordPress database error: [Can't create/write to file '/var/tmp/#sql_542e_0.MAI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_kodukas_wfLiveTrafficHuman`

Tubli tulemus kunstiolümpiaadil | Tallinna 32. Keskkool

WordPress database error: [Can't create/write to file '/var/tmp/#sql_542e_0.MAI' (Errcode: 28)]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_kodukas_terms AS t INNER JOIN wp_kodukas_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN wp_kodukas_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('post_tag') AND tr.object_id IN (43513) ORDER BY t.name ASC

 
 

Tubli tulemus kunstiolümpiaadil

 
Laupäeval, 9. veebruaril toimunud Tallinna piirkondlikul kunstiolümpiaadil sai meie kooli 12. klassi õpilane Johanna Mauer 7. koha. Tulemusi kokku arvestades jäid pingereas meie kooli ette Tallinna 21. Kool, Tallinna Reaalkool, Pelgulinna Gümnaasium, Tallinna Prantsuse Lütseum, Tallinna Mustjõe Gümnaasium ja Vanalinna Hariduskolleegium.
 
Samuti pälvis Johanna jaanuaris võidu kooli arendusnõukogu eestvedamisel toimunud lõputunnistuste kaante kavandikonkursil. Sellekevadised koolilõpetajad saavad tunnistused kätte just Johanna kujundatud kaante vahel.
 
Seda, et Johanna on andekas ja kunstivallas tõusev täht, on näha olnud ka koolis. Johanna on hiljuti loodud kunstiaktiivi pühendunud liige ja tema kujundada on olnud mitmete koolisündmuste ajal koolimaja interjöör.
 
Palju õnne, Johanna!

WordPress database error: [Can't create/write to file '/var/tmp/#sql_542e_0.MAI' (Errcode: 28)]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_kodukas_terms AS t INNER JOIN wp_kodukas_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN wp_kodukas_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('category') AND tr.object_id IN (43513) ORDER BY t.name ASC

Uncategorized on February 27, 2019