Noortelt noortele – õppematerjal Eluotsused

 

Tallinna 32. Keskkooli ettevõtlikel gümnasistidel õnnestus osaleda karjääri- ja haridusvalikuid teha hõlbustava õppematerjali loomises.

Ahjusoojana on valmis saanud MTÜ Rahatarkuse ja Tallinna 32. Keskkooli ühise ettevõtmisena veebikeskkond Eluotsused.ee, kust leiab juhendmaterjalid ja lühifilmid, mis sobivad kasutamiseks eelkõige 15–19-aastastele noortele ettevõtlusõppe ja karjääriplaneerimise tundides, aga ka klassijuhataja tunnis ning väljaspool tunniplaani. Mõttetööd võib teha koolis koos õpetajaga, aga ka individuaalselt.

Aitäh siinkohal TLÜ Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudile asjaosalistele praktilise lühifilmi kursuse korraldamise eest!

Lühifilmide autorid ja osatäitjad: Daglas Aitsen, Andres Alliksaar, Shara Arus, Anette Kõu, Johannes Lilover, Mattias Linnamägi, Marko Malsub, Renaate Noor, Oskar Peep, Iris Tagel, Marta-Marii Traks, Ron Jonas Verlin, Aaron Thor Härm, Robert Kuusk, Arina Milišnikova, Markus Reinboom, Getter Adeele Tamm, Nicolas Tänover, Triinu Talinurm, Lili-Ann Bürkland ja Inga Randma.

Projekti eestvedajad: Leonore Riitsalu (MTÜ Rahatarkus), Heli Lehtsaar-Karma (MTÜ Rahatarkus), Kerstin Vessik (Tallinna 32. Keskkool).

Teadlike valikute tegemise audiovisuaalse õppematerjali loomist rahastati SA Innove kaudu Euroopa Liidu struktuurivahenditest.