Taas võimas Playbox 2019

 

29. novembril toimus meie kooli suursündmus – Playbox! Hea meel oli seda korraldada taas eriti suurelt ja kohtuda kõigiga võimlas! Võimlasse olime kooli Aktiivi ja vilistlastega lava püsti pannud, et show oleks uhke.
Sündmusel osales 20 klassi ning kõigi kavad olid viimse kui detailini ette valmistatud. Pealtvaatajaid oli võimlatäis, kes istus, kes seisis.
Muidugi ei puudunud nii suurelt sündmuselt ka žürii. Züriisse kuulusid Eesti reklaamikorraldaja ja muusikaajaloo teadlane Olav Osolin, teleajakirjanik ja uudisteankur Sirje Eesmaa, särav näitleja Piret Krumm, samuti näitleja ja suur muusikasõber Ott Kartau ning laulev muusikalistaar Hanna-Liina Võsa.
Playboxi juhatas sisse õhtujuhtide avanumber. Õhtut juhtisid meie kooli 11. klassi õpilane Brigita Eva Varrak, 12. klassi õpilane Silver Tatrik ning vilistlane Karl Jakob Bartels. Show võis alata!

Klasside numbrid esinemisjärjekorras:
1. 9.B Fergie – “Be Italian” filmist „Nine“
2. 12.C Neil Patrick Harris’- 2011 Tony Awards Opening
3. 8.A Pitch Perfect 2 – “Das Sound Machine”
4. 10.B High School Musical – „A Night to Remember“
5. 10.C Daddy Yankee & Snow – “Con Calma”
6. 9.A “Gori Gori” – filmist “Main Hoon Na”
7. 11.B Taylor Swift – “ME!”
8. 12.D The Greatest Showman – “From Now On”
9. 7.B Meisterjaan – “Parmupillihullus”
10. 8.C Emu’s Pink Windmill Kids – „Can’t Stop the Music“
11. 11.C Ty Parr – National Aerobic Championship Theme
12. 7.C Jaagup Tuisk – „Legendid oma loos“
13. 12.A Todrick – “Nails, Hair, Hips, Heels”
14. 11.A Vintiöt – “Eesti aerobic”
15. 9.C Traffic – “Kesköödisko”
16. 10.A Mamma Mia! Here We Go Again – “Waterloo”
17. 10.D The Irrepressibles -“In This Shirt” lühifilmist “The Forgotten Circus”
18. 8.B Britney Spears – „You Drive Me Crazy“
19. 11.D “The Rich Man’s Frug” filmist “Sweet Charity”
20. 12.B Michael Jackson – “Smooth Criminal”

Kui kõik kavad olid nähtud, saadeti auväärt žürii otsuseid tegema ning lavale tulid õpetajad, kes enda shownumbri esitasid. Pärast õpetajaid läks olukord veel põnevamaks ning lavale astusid meie oma kooli vilistlased. Kui vilistlastel tantsitud, avati publikuhääletus ja rahval avanes võimalus enda lemmikklassile hääl anda e-hääletades. Sellega ei olnud aga vaheajaprogramm läbi, sest peatselt oligi end valmis seadnud OMA tsirkuse akrobaat, kes rahvale adrenaliini ja põnevust pakkus. Vaheajaprogrammi lõpetas bändi Around The Suni esinemine, mille liikmed kutsusid publikut lava ette kaasa laulma ja tantsima.
Kui žürii pärast otsuste langetamist taas võimlasse tuli, oli aeg teavitada nende otsustest ka teisi. Žüriiliikmed olid kahetunnisest showst vaimustuses ning kiidusõnu jagus.

Esiteks tehti teatavaks publikulemmik, kelleks valiti 10.D klass.

Seejärel jagas žürii välja 3 eripreemiat: sisemise põlemise eripreemia sai Anete Põltsama 9.B klassist, parima meesosatäitja eripreemia sai Lennart Mathias Männik 12.D klassist ning parima naisosatäitja eripreemia Paula Susi 10.A klassist.

Lisaks valis žürii välja ka 3 klassi eripreemiat:
“Hollywoodi” eripreemia sai endale 9.A klass
“Tervikliku lavastuse” eripreemia 12.D klass
“It’s all about the sass” eripreemia 12.A klass

Edasi valis zürii võitjad välja järgmiselt:
Põhikooli võitja 9.C klass
Gümnaasiumi võitja 10.D klass

Põhikooli 2. koht 7.B klass
Gümnaasiumi 2. koht 10.C klass

Põhikooli 3. koht 8.C klass
Gümnaasiumi 3. koht 11.D klass

GRAND PRIX pälvis 10.D klass

Show oli tõesti uhke ning tänu sponsoritele ja tublidele tehnikatiimi õpilastele oli igas kavas olemas ka uhke valgus- ja tuleshow!

Playboxist tegi Youtube kanalile otseülekande OMF, mida sai toimumise ajal ning saab ka praegu järele vaadata: LINK

Soovime veel kord tänada meie sündmuse sponsoreid, žüriiliikmeid, vaheesinejaid OMA tsirkusest ja bändi Around The Sun, õpetajaid, vilistlasi, kõiki meie kooli õpilasi ja pealtvaatajaid! Suur tänu meie kooli Aktiivi gruppidele: kunstiaktiiv, meediatiim, sündmuste grupp ja tehnikatiim! Suur kummardus ka Playboxi seekordsele peakorraldajale Birgit Tomsonile (12.D klass) uhke töö eest!

Fotosid tegid Kaimar Tauri Tamm (12. klass): LINK
Johannes Lilover (11. klass): LINK
Andeli Pall (10. klass): LINK
Annaliisa Lipp (9. klass): LINK

Kohtumiseni järgmisel aastal!

Sponsorid: