Talveball-tuluõhtu “Tuulte tahutud maa”

 


Plakati autor on vilistlane Aaro Veiderpass.

Talveball „Tuulte tahutud maa“
21. veebruaril 2020 kell 18.00 – 22.00
Tallinna 32. Keskkooli võimlas

Parim tee karge talveilma käest pääsemiseks ning uue dekaadi tervitamiseks on laskuda üheks õhtuks Tallinna 32. Keskkooli tuulte tahutud võimlasse, sest talveball on võtnud uue kuue ja uue ruumi. Oodatud on gümnasistid, õpetajad, vilistlased, lapsevanemad ning ka kaaslased ja sõbrad (vähemalt gümnaasiumiealised) väljaspoolt kooli. Ärge olge seltskonna kutsumisega tagasihoidlikud, sest ball toimub võimlas! Siiski pole ka võimla seinad kummist, seega soetage pilet võimalikult kiiresti. Otsige kapist kõige säravam riietus üles ning tulge kas üksi, kaksi või lausa kambakesi!

Pileti hind algab 10 eurost ning ootame väga, et võimalusel panustatakse suurema summaga, sest selleaastane ball on TULUÕHTU! Õhtu jooksul teenitud raha eest saaksime toetada oma tublisid õpilasi stipendiumite, auhindade või neile pühendatud ettevõtmistega. Kuid mida saate Teie pileti summa eest? Tallinna 32. Keskkoolis võlgu ei jääda ning pileti eest saab nautida elavat ballimuusikat, esinejaid meie koolist, suupistelauda, ühismänge ja -tantse ning palju muud. Ühes võite kindel olla, et raha raisku ei lähe! Lisaks saab iga külaline loosiga mälestuseks ühe koolimeene. Tasub tulla!

Ballipileti saab lunastada järgmiselt:
Kooli MTÜ arveldusarve:
Saaja: Loova Partnerluse MTÜ
a/a: EE667700771001703169

Selgitusse lisada TALVEBALL + EES-ja PEREKONNANIMI (palume selgitusse kirjutada pileti(te)le järele tulija nimi) + PILETITE ARV.

Pileteid saab kätte alates 22. jaanuarist igal kolmapäeval kell 12-18 nimekirja alusel huvijuhi kabinetist (tulge järele, kui olete ülekande teinud vähemalt paar päeva enne) või ballipäeval kohapealt.

Samuti on võimalik pileteid soetada sularahas puhvetist või huvijuhilt alates 17. jaanuarist.

Jaanuarist märtsi lõpuni kogume toetusi õpilaste tunnustamiseks. Kui ballist osa võtta ei saa või soovite toetada mitu korda, siis saate oma panuse anda samale arvelduskontole. Selgitusse lisada ÕPILASTE TOETUSEKS + EES- ja PEREKONNANIMI + KONTAKT(meiliaadress). Iga toetaja saab mälestuseks koolimeene.

Riietus on stiililt vaba, kuid pidulik – laske vaimul lennata!

Liituge event´iga, et olla kursis kõige uuema informatsiooniga [LINK] ning samuti jälgige @32kkaktiiv Instagrami lehte, et näha meie tegemisi sündmuse eel.

Lisaküsimuste korral kirjutage 32kktalveball@gmail.com

Talveballi korraldavad Tallinna 32. Keskkooli aktiivsed vilistlased (igavesed Aktiivikad), huvijuht, Aktiiv