Tähistasime oma kooli päeva

 

Igal aastal jaanuari viimasel reedel tähistame üheskoos oma kooli olemasolu ja oleme tänulikud, et oleme siin majas hoitud ja kuulatud, saame olla tegusad ja õpihimulised, loomingulised, mõtlikud, ausad, avatud ning seda sellistena, nagu oleme – nii meie, kes me siin õpime, kui meie, kes me siin töötame!

31. jaanuaril oli viimane oma kooli päev meie 47. lennu jaoks, kelle esindajad heiskasid viimast korda päeva avamisel lippe (12.A Jan Robert Janson, 12.C Mia Rulli ja 12.D Birgit Tomson), pidasid tervituskõne (12.B Markus Reinboom) ning kellelt sai 48. lend päeva lõpus oodatud koolisõrmused.

Lisaks kinkisid kõik klassid koolile uued raamatud, arutati meile olulistel teemadel põhikooli ja gümnaasiumi pressikonverentsidel, võisteldi spordivaimulikult köieveos, veedeti aega vilistlasega oma kooli tunnis ning päeva lõpus vaadati-kuulati oma koolikaaslaste loomingut kontserdil ning tunnustati kõiki, kes on möödunud aastal hoidnud meie vaimu ja väärtusi.

Oma kooli päeva jäädvustused 12.C Kaimar Tauri Tammelt: OKP 2020 ja OKP 2020 sport

Üsna pea leiab valiku fotodest galeriist ja videod kooli Youtube’i kanalist.

Alljärgnevalt nimekiri neist, kes said tunnustatud erinevate tiitlitega, kes võidutsesid köieveos ning esinesid kontserdil.

Aitäh!

Tunnustused 

TÖÖJUUBELID:

5 aastat – Angela Talvi, Maarit Jõemägi, Ulla Herkel, Anne Tiits
10 aastat – Krista Kiisler, Kristina Jantson
20 aastat – Kaire Lõhmus, Gilbert Mandzolo, Maarja Merigan, Maris Ots
30 aastat – Kaire Lõhek
35 aastat – Helle Zimmer
40 aastat – Viivika Aguraiuja

32liste klubisse võeti vastu  ELLEN OROVER

Hea töötaja 2020 – Anne Tiits

Hea kolleeg 2020 ––  Signe Veelmaa

Õpilaste valitud vaimuhoidja 2020 – Maret Varblas

Juhtkonna valitud vaimuhoidja 2020 – Kerstin Vessik

Kooli väärtuste kandja 2020 – Kaur Hendrikson 12.C

Köieveo parimad: 7.C, 8.A ja 12.B

Kontsert

Päevajuhid: Mia Tohver ja Joel Hiis

Tehnikud: Maigi Nigul, Marcus Veer, Aston Leetjõe ja Leena Lovisa Viigisalu

Õpetajate ja õpilaste laul: õpetajad Merit Baranin, Anu Mõttus, Nele Klopp, Pille Unt, Triin-Berit Kornel (juhendaja), Aime Kaarlep (juhendaja), Freddi Nuum, Eva Kalbus ja õpilased Katarina Saiko, Paula Susi, Anna-Liisa Hamidžanov, Kerttu Saagpakk, Aivo Akseli Simmo, Karl-Kristian Kõrts, Leena Lovisa Viigisalu, Mark Eemil Mustonen, Madli Kaljo, Ralf Tõra, Birgit Tomson ja Carmen Laurend.

Lisaks laulis ühe loo mudilaskoori 2.-3. klasside õpilaste vähendatud koosseis. Juhendas õpetaja Riina Riistop, klaveril õpetaja Eva Kalbus.

Rahvatantsu tantsisid Tulilindude rühma 2.-4. klasside koosseis ja gümnasistid: Maria Kirotar, Getter Kuusk, Kerttu Klaasen, Hanna Kõrgemaa, Hanna Köster, Melani Laanemets, Markus Opmann, Kirke Rasina, Kimberly Šipulin, Klara Eleanor Tabur, Eve Schults, Anette Kuldvee, Martin Mõtlik, Argo Raie, Liisa Maria Vokk, Grete Liis Puhm, Mathias Kangur, Kristjan Pikk, Mark-Erik Tölpt ja Sirli Vahter. Juhendaja Tiiu Üksik.

Playboxi sketš: Aaron Thor Härm ja Mattias Nurga

Playbox: 1.A, 9.C ja 12.B

Video “Kontakt 32” tegijad: Martin Bode, Mattias Linnamägi, Kaimar Tauri Tamm, Jakob Pertel, Raiko-Sten Reidla ja Kristel Kubber (idee). Osalised: õpetajad Eha Aare, Edith Tatar, Reet Tomusk, Rita Laur-Reinumägi, Maarit Jõemägi, Kristel Kubber, Meelis Raiend, Margus Laanemäe ja õpilased Lennart Mathias Männik, Sam Schmidt, Maarja Hallik, Karl-Robert Kuusk, Mirell Merivee, Jonas Meriloo, Amanda Jõesar ja Liisbeth Laanisto.

Koolikella liikumisnumber: juhendaja Karmen Teesi Pregel ja tantsijad Maret Varblas, Kristel Kubber, Signe Veelmaa ja Merlin Chatoupi ja õpilased Ralf Tõra, Annabel Piirma, Mona Mia Lember, Greta-Lis Pung, Agneta-Lisete Saar, Marleen Prükkel, Eliisabel Jõela, Liisbeth Laanisto, Erik Verner Vaikla, Helena Tõrva, Juula Miia Hermanis, Juulius Vaiksoo, Kätlin Reisik, Kertu Kasemets, Sandra Riivik, Carolin Sulg, Elis-Hetty Leppik, Mia Rulli, Annika Saaring, Jane-Ly Kookmaa, Mia Piir, Heinar Mitt, Gaida-Erica Pärn, Paula Susi, Lisette Taube, Oskar Peep, Mark-Erik Tölpt, Katriin Sirvi, Eliis Rebane, Anna-Liisa Hamidžanov, Karmen Maria Kaev, Linnea Jerkku, Moona Lamus, Liisbet Urba, Leena Lovisa Viigisalu, Helga Ehrenbusch, Katariina Bremann, Selena Jasmin Loorents, Anete-Elisabeth Luukas, Andreas Jurjev, Viktoria Jefimova ja Katarina Raud.


Fotograaf Kaimar Tauri Tamm