Juhtkond

 

Aadress: Kiili 10, Tallinn 12918
Telefon: 6 579 952
Mobiil: 5 32 670 49
Faks: 6 579 952
E-post: kool@32kk.edu.ee

Direktor Maarja Merigan
Telefon: 6 579 952
E-post: direktor@32kk.edu.ee
Vastuvõtuaeg:
esmaspäeviti 10.00-12.00
kolmapäeviti 14.00-15.00
Palume kohtumine eelnevalt
kokku leppida telefonil 6 579 952
   
1. – 3. klassi
õppealajuhataja
Kaie Belkov
Telefon: 6 579 950
Mobiil: 5 517 373
E-post: Kaie.Belkov@32kk.edu.ee
   
4. – 9. klassi
õppealajuhataja
 
   
Gümnaasiumi
õppealajuhataja
Kerstin Vessik
Telefon: 6 579 950
E-post: Kerstin.Vessik@32kk.edu.ee
   
Haldusjuht Mikk Taniel
Telefon: 6 579 951
E-post: Mikk.Taniel@32kk.edu.ee
   
Huvijuht Kristel Kubber
Telefon: 6 548 035
E-post: Kristel.Kubber@32kk.edu.ee
   
IT-juht Margus Laanemäe
Telefon: 6 579 951
E-post: Margus.Laanemae@32kk.edu.ee
IT-juht Erko Valdmets 
Telefon: 6 579 951
E-post: Erko.Valdmets@32kk.edu.ee
6 579 952

Lisatud: 14.10.2010, Viimati muudetud: 15.08.2017