WordPress database error: [Can't create/write to file '/var/tmp/#sql_542e_0.MAI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_kodukas_wfBlocks7`

WordPress database error: [Can't create/write to file '/var/tmp/#sql_542e_0.MAI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_kodukas_wfBlocks7`

WordPress database error: [Can't create/write to file '/var/tmp/#sql_542e_0.MAI' (Errcode: 28)]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_kodukas_terms AS t INNER JOIN wp_kodukas_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('category') ORDER BY t.name ASC

WordPress database error: [Can't create/write to file '/var/tmp/#sql_542e_0.MAI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_kodukas_options`

WordPress database error: [Can't create/write to file '/var/tmp/#sql_542e_0.MAI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_kodukas_options`

WordPress database error: [Can't create/write to file '/var/tmp/#sql_542e_0.MAI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_kodukas_options`

WordPress database error: [Can't create/write to file '/var/tmp/#sql_542e_1.MAI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_kodukas_wfLiveTrafficHuman`

WordPress database error: [Can't create/write to file '/var/tmp/#sql_542e_0.MAI' (Errcode: 28)]
SHOW FULL COLUMNS FROM `wp_kodukas_wfLiveTrafficHuman`

Juhtkond | Tallinna 32. Keskkool

WordPress database error: [Can't create/write to file '/var/tmp/#sql_542e_0.MAI' (Errcode: 28)]
SELECT t.*, tt.* FROM wp_kodukas_terms AS t INNER JOIN wp_kodukas_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN wp_kodukas_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('post_tag') AND tr.object_id IN (120) ORDER BY t.name ASC

 
 

Juhtkond

 

Aadress: Kiili 10, Tallinn 12918
Telefon: 6 579 952
Mobiil: 5 32 670 49
Faks: 6 579 952
E-post: kool@32kk.edu.ee

Direktor Maarja Merigan
Telefon: 6 579 952
E-post: direktor@32kk.edu.ee
Vastuvõtuaeg:
esmaspäeviti 10.00-12.00
kolmapäeviti 14.00-15.00
Palume kohtumine eelnevalt
kokku leppida telefonil 6 579 952
   
1. – 4. klassi
õppealajuhataja
Kaie Belkov
Mobiil: 5 517 373
E-post: Kaie.Belkov@32kk.edu.ee
   
5. – 9. klassi
õppealajuhataja
Rita Laur-Reinumägi 
Telefon: 6 579 950
E-post: Rita.Laur-Reinumagi@32kk.edu.ee
   
Gümnaasiumi
õppealajuhataja
Kerstin Vessik
Telefon: 6 579 950
E-post: Kerstin.Vessik@32kk.edu.ee
   
Õppealajuhataja Ene Kasak
E-post:
Ene.Kasak@32kk.edu.ee
   
Haldusjuht Freddi Nuum
Telefon: 6 579 951
E-post: Freddi.Nuum@32kk.edu.ee
   
Huvijuht Kristel Kubber
Telefon: 6 548 035
E-post: Kristel.Kubber@32kk.edu.ee
   
IT-juht Margus Laanemäe
Telefon: 6 579 951
E-post: Margus.Laanemae@32kk.edu.ee
6 579 952

Lisatud: 14.10.2010, Viimati muudetud: 12.08.2019