1.-6. klasside Playboxil oli rekordarv osalejaid!

Loomise kuupäev 06.11.2020

4. novembril oli 1.-6. klasside Playbox, kus osales 13 klassi ja ligi 300 õpilast. Kõik kavad olid imehästi ette valmistatud ning klasse juhendasid nii 5.-8. klasside Noorteparlamendi liikmed kui ka klassijuhatajad, kellest mitmed ka ise esinesid.

Playboxi žüriisse kuulusid algkooli õppealajuhataja Kaie Belkov ja gümnasistid Timo Lipp, Marleen Prükkel ja Helga Ehrenbusch.

Parimad:

1.-3. klasside seas
1. koht 2.C
2. koht 3.A
3. koht 2.A

4.-6. klasside seas
1. koht 5.A
2. koht 6.A
3. koht 4.A

Publiku lemmik 1.A

Meid toetasid sponsorauhindadega Tallinna Keskraamatukogu, Super skypark, MyHits, Eesti Noorsooteater, Lohesaba seikluspark, Chocokoo, Balti jaama turg, Tallinna Huvikeskus Kullo, TantsuGeen, X- park ja Nipi mängumaa. X-park andis priipääsmeid lausa kõikidele osalejatele, Nipi Mängumaa, Kullo ja TantsuGeen ühistegevusi tervetle klassidele. Aitäh, et meid toetasite!

Suur tänu Aktiivi tehnika- ja meediagrupile, kes aitasid kavade heli ja valguse ning privaatse otseülekande ja salvestusega kooli Youtube’i kanalis, et lapsevanemad saaksid virutaalselt samuti sündmustest osa.

Suur tänu kõikidele osalejatele, juhendajatele, toetajatele, žüriile, huvijuhile ja Noorteparlamendile, kes korraldasid!

Püsigem terved ja järgmise korrani!

Fotosid leiab galeriistlink opens on new page.

Viimati muudetud 17.11.2020.