@32 noortekonverents 3. mail

Loomise kuupäev 29.04.2024

Meil on hea meel teada anda, et sel aastal korraldavad kultuuriruumi õppeaine õpilased juba viiendat korda @32 noortekonverentsi, mis toimub 3. mail 3.-4. tunni ajal aulas.

Kultuuriruumi tundides on 11. klasside õpilastel tavaks esitada TED-talk stiilis ettekanne, kus valitakse endale südamelähedane teema, millega siis lähemalt tutvutakse ja siis teistele tutvustatakse. Järgmisena valitakse teemad, mis koolinoori kõnetada võiksid, kuid mis aastast aastasse ei kordu. Sündmuse eesmärk on inspireerida ja laiendada õpilaste silmaringi lühikeste 10-minutiliste ettekannetega nii meie õpilaste kui ka külaliste poolt.

Konverentsil on kokku 3 teemat ja 6 esinejat:

Reklaamieetika ning kuidas meid alateadlikult mõjutatakse - lapsevanem Heiki Sõmerik ja 11.d õpilane Kevin Sõmerik

Ajupesu ning propaganda Venemaal - riigikaitseõpetaja Rene Rässa ja ajakirjandusõpetaja Kaili Malts

Enesearmastus ja iseendaks jäämine - 11.a õpilane Jaagup Lubi ning vilistlane ja laulja Inger Fridolin

Konverentsi saavad tulla vaatama gümnasistid, kes registreerivad end 30. aprilliks!
Küsi aineõpetajatelt luba!

Sündmusele saab registreerida siin: LINKlink opens on new page

Facebooki sündmuslink opens on new page

Heade soovidega