4. septembril toimub algklasside spordipäev

Loomise kuupäev 24.08.2021

Suvevaheaeg hakkab juba lõppema ja peagi algab uus kooliaasta. Soovime, et lapsed saaksid kooliaasta sisse juhatada ühe lõbusa sportliku päevaga, et nad saaksid koos liikuda, mängida ja lõbutseda!

Ootame laupäeval, 4. septembril kooli spordiareenile kõiki väikeseid spordisõpru!

Rahva seas tuntud ütlus "Terves kehas terve vaim" ei ole klišee ega müüt vaid elutarkus, mis võimalik, et on täna rohkem hinnas kui kunagi varem. Sport on üks paljudest võimalustest, et enda keha tugevana ja meel selgena hoida. Meie spordipäeval on fookus peamiselt sportlikult ja lõbusal mängul. Seega tasub tulla!

Spordipäeva ajakava:
Kl 11.00-13.00 – 1. ja 2. klassid
Kl 14.00 -16.00 – 3. ja 4. klassid

Iga klass saab endale vähemalt ühe vastutava juhendaja, kes võtab lapsed kokku spordiareenil. Esimese klasside lastel on juhendajad peaväravate juures vastas. Igal vastutaval juhendajal on käes suur silt klassinumbriga!

Palun, et annaksite hiljemalt 31. augustiks klassijuhatajale teada, kas teie laps(ed) tulevad spordipäevale! See on meile oluline eelinfo!

Palume lastevanematel, kes tulevad lastele vastu (eelkõige 1. klassid), lapsi värava taga oodata õigeaegselt! Siinkohal hoiatame teid ette ja palume arvestada sellega, et tänav on kitsas ning värava taga napib liiklemiseks ruumi!

Ootame osalema sõna otseses mõttes kõiki lapsi!

Meie tegemised sotsiaalmeedias:
www.instagram.com/32kkspordivaimlink opens on new pagewww.instagram.com/32kkspordivaim">

Foto: Johannes Lilover

Viimati muudetud 27.08.2021.