5. klasside õpioskuste olümpiaadil Tallinna voorus auväärne III koht!

Loomise kuupäev 05.04.2023

13. veebruaril toimus ühtsete ülesannetega õpioskuste olümpiaadi koolivoor, kus osalesid kõik meie kooli 5. klasside viieliikmelised võistkonnad. Kool esitas parima võistkonna võistlustöö Tallinna Haridusametile. Ülelinnalise õpioskuste võistluse korraldustoimkond vaatas läbi koolidest saabunud tööd ja kutsus Tallinna piirkonnavooru osalema kuni 25 parimat võistkonda.

1. aprillil toimus Tallinna Prantsuse Lütseumis 5. klasside õpioskuste võistluse Tallinna piirkonnavoor. Meie kooli võistkond saavutas sellel auväärse III koha!

Meie kooli esindas 5.c võistkond:

  1. Harriet Einsalu
  2. Henry Kivi
  3. Mirell Merivee
  4. Kirke Rasina
  5. Raheli Vahkal

Aitäh klassijuhataja Anne Tiitsile õpilaste eduka juhendamise eest!

Viimati muudetud 05.04.2023.