50. lennu päev ja lõpukell

Loomise kuupäev 03.05.2023

5. aprillil toimus 50. lennu päev, mille teemaks oli liiklus ning neoonsed värvid. Abituriendid olid riietunud liikluskorraldajateks ning kooli peal võis näha torbikuid ja erinevaid liiklusmärke. Koolipäeva jooksul kõlasid erilised koolikellad ning ühes vahetunnis kutsuti kogu koolipere aulasse sutsi-satsi tantsu tantsima.

12-ndikud alustasid enda hommikut kooli ees koolilaulu saatel lennulipu heiskamisega. Päeva jooksul veetis 50. lend ühiselt aega, korraldades üksteisele erinevaid tegevusi. A-klass valmistas ette suundade teemalise viktoriini, B-klassiga tantsiti rahvatantsu, C-klass viis läbi fotojahi ja D-klassiga mängiti lõbusat seltskonnamängu.

Päeva lõpus toimus kontsert, kuhu olid oodatud kõik 50. lennu sõbrad, sugulased ja õpetajad. Kontserdi panid kokku lennu kõik neli klassi, esitades numbreid läbi kolme aasta. Nautida sai rohkelt tantsu, laulu ning puudu ei olnud ka luule- ega naljanumbrid. Pärast kontserti kogunes iga klass ühiselt aega veetma, B- ja C-klassidel olid klassiõhtud vanematega.

GALERIIlink opens on new page

19. Aprillil oli 50. Lennu viimane koolipäev ja peeti lõpukella. Päeva alustati ühisfotodega maja ees, seejärel joosti traditsiooniliselt läbi kõik klassiruumid ning istutati ja loitsiti ära oma viljapuu kooliaias. Enne aktust toimusid viimased klassijuhatajatunnid.

2.5-tunnise lennuteemalise aktuse jooksul oli palju meeleolukat: peeti kõnesid, vaadati videosid ja 1. klasside õpilaste esinemist; nooremad lennud tegid etüüdi ning iga lõpuklass esines ja tunnustas oma klassijuhatajat. Õppealajuhataja kiitis 12. klassi tublimaid ning magusaks üllatuseks oli klassijuhataja Kristel Kubberi uus räpivideo ja abiturientide laulutantsuline üllatus lennuräpparile Uku Kaarel Neemrele. Igatsevate ja humoorikate toonide valguses lõpetati päev ühislauaga õpetajate toas.

GALERIIlink opens on new page
AKTUSlink opens on new page
DOKUENTAALFILMlink opens on new page
ARMASTUSE KOOLlink opens on new page