7.-12. klasside PLAYBOX 11. novembril

Loomise kuupäev 10.10.2022

Playbox 2022 tuleb taas üle kolme aasta publiku ette ja et ka Sina, meie fänn, saaksid osa melust kohapeal, on meil spetsiaalselt erilisele kolmandale võimla Playboxile välja mõeldud uued piletinimed! Loodame Sind kindlasti koolis näha, sest 7.-12. klassid teevad palju proove, et show oleks jätkuvalt esmaklassiline; üllatusnumbrid ja loomulikult legendaarne žüriiliige Olav Osolin ootavad samuti! Jälgi meie sündmust Facebookislink opens on new page ja hoia silma peal Aktiivi Instagrami kontol.

Hommikune linnuke nokib juba varakult tera ehk Early Bird pileteid saad osta sularahas juba tänasest huvijuhi Kristel Kubberi kabinetist või ülekandega* kirjutades meilile aktiiv@32kk.edu.eelink opens on new page. Piletiga garanteerid endale sisenemisõiguse sündmusele. Hind 10 eurot. *Pärast Early Bird pileti broneerimist kirja teel, palume teha ülekanne nimele EVALIIS LÄLL, kontonumbriks EE442200221079953158 ja selgitusse kirjutada Early Bird + [enda täisnimi].
 
Silver Bird ehk eksklusiivne võimalus broneerida endale istekoht esimeses kolmes reas. Pileteid saad soetada ainult kirjutades meilile aktiiv@32kk.edu.eelink opens on new page. Silver Bird piletite müük läheb lahti 11. oktoobril kell 18.00. Tasub meeles pidada, et enne 18.00-i saadetud kirju arvesse ei võeta. Piletihinnaks 13 eurot. Oota kindlasti kinnituskirja, et oled pileti endale broneerinud! NB! Kohtade arv on piiratud – kes ees, see istumas;)
 
Viimasena pakume Golden Bird ehk VIP pileteid, millega garanteerid endale ja oma kolmele sõbrale istekoha laua taga lava ees. Nii saad nautida sündmuse melu koos väikese snäki ja joogipoolisega otse esinejate silme all. Neljakohalise VIP-laua piletimüük läheb lahti 11. oktoobril kell 18.00 ja kestab kuniks pileteid jagub. Tasub meeles hoida, et enne 18.00-i saadetud kirju arvesse ei võeta ning et Golden Bird pileteid saab osta mitte rohkem ega vähem kui neljale inimesele. Pileteid saab soetada ainult kirjutades meilile aktiiv@32kk.edu.eelink opens on new page, lisades nelja inimese nimed. Pileti hinnaks (ehk siis terve laudkonna hinnaks) on 60 eurot. Oota kindlasti kinnituskirja, et oled pileti endale broneerinud!
 
11. novembril müüakse kohapeal pileteid hinnaga 12 eurot.
 
NB! Piletite ostuga piletit füüsilisel kujul kohe kaasa ei anta. Palume pileti soetajal sündmusele varem tulla, et nime ning maksekorralduse alusel aegsasti oma pilet ehk käepael kätte saada.

NB 2! Aktiiv ei osta pileteid tagasi.

*Esineja loomulikult piletit ostma ei pea.
 
Oleme oodanud Teid kolm aastat – Sa ei taha sellest ilma jääda;)

Plakati autor on Inger Karjus (Aktiivi meediagrupp, 11.c)

Viimati muudetud 10.10.2022.