7 vaprat muusikaolümpiaadil

Loomise kuupäev 12.02.2024

10. veebruaril 2024 toimus  Gustav Adolfi Gümnaasiumis muusikaolümpiaadi Tallinna piirkonnavoor. Üle mitme aasta osalesid sellel ka Tallinna 32. Keskkooli gümnasistid, kes andsid kohapeal endast parima laval särades.

Kohapeal esitati üks eesti autori laul, omaloominguline teos, kontserdiarvustus, proovile pandi noorte noodist lugemise oskus ning vastati muusikateooria küsimustele. Kõik seitse osalejat väärivad tunnustust:

• Maria Helena Saar (10.d), kelle hoogne ning vaimukas Vaiko Epliku "Mul on jälle kõht tühi" rõõmustas kõiki kohalviibijaid.
  • Susi Heinlo (10.d) meisterlik viiulimäng omaloomingulises teoses ning Mari Kalkuni "Puhas lumi" lummasid kõiki oma põhjamaises karguses.
  • Mari-Liis Lember (10.d) valis esitamiseks Raimond Valgre "Muinaslugu muusikas" ning laulis kaunilt ja ajastutruult.
  • Ralf Purje (10.d) haaras kogu publiku sõrmenipsuga kaasa, kui kõlas Arne Oit / Heldur Karmo "Kaks kuukiirt mu toas".
  • Mikk Kalamees (10.c) oli Curly Stringsi "Kättemaksuga" väga hingeminev.
  • Tuule Tender (11.b) tõi olümpiaadile Kosmikute loo "Sinilill", mis kuulajate sõnul oli üks parimaid esitusi sel päeval.
  • Stella Elbrecht (11.b) esitas Arne Oidi / Heldur Karmo loo "Mis värvi on armastus" kaunilt ning kaasahaaravalt.

Aitäh, muusikaõpetaja Tiinamai Keskpaik, õpilaste juhendamise eest!

Viimati muudetud 12.02.2024.