9. klasside presidendiball 2023

Loomise kuupäev 23.02.2023

Reedel, 17. veebruaril toimus traditsiooniline 9. klasside presidendiball ehk pidulik õhtu, mis täidetud muusika, tantsu, mängude ja ülimaitsva söögiga.

Õhtu algas ballile kohaselt presidendi ja tema kaaslase piduliku kätlemisega. Pärast seda pidas selleaastane president Adrian Link humoorika ja südantsoojendava kõne, misjärel asus külalisi tantsutama selleks õhtuks kokkutulnud koolibänd. Imeilusaid laule laulsid 9. klassi Nora Kivimägi ja Aurelia Raadik, trummidel 11.c klassi Kaur Kulver, basskitarril Mattias-Madis Vitsur ja kitarri mängis Toomas Koppel. Ballilised tantsisid Viini valssi ja perekonnavalssi rahvusvaheliselt tunnustatud peotantsijate Chrislyn Kullamaa ja Elisei Matvejevi juhendamisel.

Nagu presidendil kombeks, nii ka meil sai jagatud välja erinevaid ordeneid nii õpetajatele kui ka õpilastele meeldejäävate tegude või silmapaistvate isikuomaduste eest, misjärel pidasid klasside esindajad tänukõned endistele ja praegustele klassijuhatajatele. Tänukõnedes meenutati kaheksa ja poole aasta jooksul kogetud vahvaid seikasid ja apsakaid, mis tol ajal nii naljakad ei tundunudki, kuid mille üle sai nüüd ühiselt naerda.

Selleks, et endas üles leida lapselikkus ja väike mängupisik, sai ühiselt mängitud kõigile teada-tuntud toolimängu lahing, kus pea kõik ballikülalised kogu hingega võidu nimel pingutasid. Pärast pingelist võistlust mängisime koos õpetajatega ühe rahulikuma teemakohase Kahooti. Õhtu lõpetas see, kui neiud võtsid kontsad jalast ja härrasmehed pintsakud seljast, et pidada maha üks tõeline tantsumaraton.

Õhtu möödus armsate inimeste ja kiire programmiga imekiiresti. Presidendiballi traditsioon tasub kindlasti jätkamist. Loodan väga, et iga järgmine 9. klass naudib seda sama palju nagu meie.


Mari-Liis Lember 9.b

Viimati muudetud 23.02.2023.