9.c klassi tüdrukud olid noortekirjanduse mälumängus edukad

Loomise kuupäev 13.02.2024

8. veebruaril toimus Kännukuke raamatukogus noortekirjanduse mälumäng NKM juba kümnendat korda. Meie lugemishuvilised õpilased on kõigil kordadel Mustamäe koolide 7.- 9. klasside lugejatega mõõtu võtmas käinud ja enamasti edukalt. Sel aastal olime esindatud kahe võistkonnaga:

9.c klassist Astrid Koitmäe, Kertu Münzer, Älis Paks.

8.c klassist Laura Külasalu, Marie Purge ja Amanda Raadik.

Väga hästi läks 9.c klassi meeskonnal ja nad saavutasid teise koha. Palju õnne!

Kuigi esimesest kohast jäi vaid punkt puudu, leiavad kolmel aastal võistelnud tüdrukud, et võit on juba osalemine selles mälumängus, et läbi tuleb lugeda 15 huvitavat noorsooromaani, vastata põnevatele küsimustele ja lahendada originaalseid ülesandeid. Nii on lugemine saanud uut hoogu süveneda rohkem kirjeldustesse.

Kõik NKM- kogemusega  tüdrukud on avastanud etteantud raamatute hulgast uusi lemmikuid, mille peale poleks ise tulnud ja soovitavad neile, kellele lugemine on oluline, tulevikus ka proovida.

Kes loeb, see teab!

Viimati muudetud 14.02.2024.