Aasta kõige vingem spordisündmus "Pallimängude öö" tuleb taas!

Loomise kuupäev 24.03.2022
Reedel, 1. aprillil ootavad spordivaimud kõiki gümnasiste ja õpetajaid kooli, et unetundide arvelt saada osa kosmilisest "Pallimängude ööst".  Selle aasta sündmus tiirleb ja pöörleb maavälise elu saatel, päikesesüsteemi piirialadel, suures ja laias kosmoses, tuntud ja tundmatute planeetide vahel ning seda kõike loomulikult koos UFO-de ja kosmoselaevadega. Jah, sa lugesid õigesti - 1. aprill! See ei ole nali! Vaata TREILERITlink opens on new pageTREILERIT">!
 
Kosmilisel 1. aprillil peetakse maha suur võrkpalliturniir, kus paika pannakse ei rohkem ega vähem kui klasside omavaheline paremusjärjestus. Lisaks sellele tuleb olla osav ka korvpalli viskemängudes ja erinevates tuttavates Linnutee liikumismängudes. Miks? Sellepärast, et kohapeal selgitatakse koondarvestuse järgi välja kõige sportlikum klass. Loomulikult ei puudu võistluste kõrvalt ka showprogramm, üllatusesinejad ja pika ajalooga spordikohvik "Münt". Kosmilisel spordiareenil leiab muudki põnevat sh näiteks erinevaid teematubasid - lounge teatriklassis ja mängudetuba aulas jt.
 
Registreerimine!
Osalevad võistkonnad saavad koosneda minimaalselt 6-st ja maksimaalselt 10-st liikmest (sh vähemalt 3 poissi ja 3 tüdrukut). Alade lõikes võivad võistkonnaliikmed olla samad. Mängijaid saab vahetada vastavalt spordiala eelistusele. Vaba maa, vaba valik! Juhul, kui teatud klassidel on poiste kaasamisega raskusi, siis võib nad asendada tüdrukutega. Tasub mõelda veel sellele, et kui kõik huvilised ei ole võrkpallis tugevad, saab võistkonna liikmeid jagada selliselt, et teatud mängijad panustavad rohkem võrkpalli ja teatud näiteks viske- ja liikumismängudesse. Nii saavad PMÖÖ-st osa kõik - asjaarmastajad ja võistlushimulised! Registreerimine SIINlink opens on new page! Tähtaeg on 28. märts kell 23:59!

Tänavu ootame igalt klassilt teemakohast riietust ehk sündmusele pääsme tagab nn dresscode - Kosmos, UFO jt. Ühiselt tuleks selga panna midagi läikivat, hõbedast, kuldset, lillat, rohelist või hoopis helendavat. Oodatud on kõik tundlad, sabad ja fooliummütsid - olgem seega loomingulised! PS! Parimate kostüümidega klass võib endale isegi miskit taskutesse noppida! Inspiratsiooni saab ja võib ammutada nt järgnevast videost: https://www.youtube.com/watch?v=hfjHJneVonElink opens on new page. 

NB! Sportlikul ööl ei pea keegi nälga jääma, sest spordikohvik "Münt" pakub osalejatele vrappe, smuutisid, puuviljasid ja teed ning kohvi! Seega tasub sularaha kaasa haarata!
 
Hea kosmiline sõber, pane Facebookis meie sündmusele "Going" / "Olen tulemas" SIINlink opens on new pageSIIN"> ja jaga sündmust ka enda klassi- ja/või koolikaaslastega!
 
Jälgi meid Instagramislink opens on new page ja kohtume juba siis, kui käes on "Pallimängude öö"!
 
Viimati muudetud 24.03.2022.