Aktiiv eesmärgistas uut aastat öölaagris

Loomise kuupäev 22.09.2022

Traditsiooniliselt on Aktiivil 24-tunnine öölaager septembikuus koolis, kus luuakse uue õppeaasta eesmärgid, tegevuskava ja kambavaim. Sel aastal oli laager 17.-18. septembril.

Öölaager algas sissejuhatusega, kus kõik end tutvustasid ja rääkisid, miks nad tahavad olla osa Aktiivist ning mängiti lõbusaid mänge. Päev jätkus huvijuhi ettekandega Aktiivist ning igale grupile loodud praktiliste töötubadega. Sündmuste grupile andis töötoa vilistlane Ketrin Kastehein, tehnika grupile Aktiivikad Georg Pallas, Marjanna Kadanik ja Tristan Põder, meediagrupile viisid töötoa läbi IT-assistent ja vilistlane Kaur Hendrikson ja Aktiivikas Maris Koppel ning kunsti töötuba viis läbi Aktiivikas Heti Darleen Vihman. Kõiki töötubasid ja laagrit külastas ka üle kümne vilistlase, kelle jaoks ikka ja jälle on 32. keskkooli tulek väga oluline. 

Õhtuses osas tehti humoristlikke spordivõistlusi ja esineti Playboxi minikavadega. Pika päeva lõpetuseks toimusid keskkööst kella kaheni öösel uue juhatuse valimised. Kõik kandidaadid pidasid kõne ja liikmed said küsida küsimusi. 

Alanud õppeaasta Aktiivi juhatusse kuuluvad:
Aktiivi juht - Evaliis Läll (11.b)
Sündmuste grupi juht - Anete Põltsama (12.d)
Meediagrupi juht - Maris Koppel (12.d)
Kunstigrupi juht - Heti Darleen Vihman (11.d)
Tehnikagrupi juht - Georg Pallas (11.a)

Järgmise päeva hommik algas vahva äratuse ja hommikuvõimlemisega. Päev jätkus töiselt: vaadati üle alanud õppeaasta Aktiivi sündmuste plaan, eesmärgid ja tegevuspõhimõtted ning iga Aktiivikas eesmärgistas oma aastat. Päeva lõpetuseks tehti gruppides kokkuvõtteid laagrist ja loodi uusi ideid Aktiivile ja koolile. Laager lõppes Aktiivi laulu laulmise ja energiaringiga.

Suur tänu laagri korraldusega Aktiivikatele: Evaliis, Kenzo, Anete, Päike, Maris, Kaur, Georg, Heti, Marjanna, Tristan, Bethriin, Arabel, Stenten ja Nora Kathreen.

Fotod galeriislink opens on new pagegaleriis">
Fotode autor on Bethriin Pilv

Viimati muudetud 23.09.2022.