Aktiivi traditsiooniline pusafest ja uhiuus Aktiivi tunnustusgala

Loomise kuupäev 05.05.2023

Aprilli vaheajal, 26. aprillil 2023 kogunesid kooli Aktiivi liikmed, et pidada maha traditsiooniline pusafest ning midagi uut ja glamuurset ehk tunnustussündmus Aktiivi gala. Hommik algas 35-le uuele Aktiivikale pusafesti katsumuste läbimisega ning lõppes ametlikult Aktiivikaks saamisega – ühel põlvel anti Aktiivile vanne ning saadi kätte oma nimega pusa.

Pusafesti korraldasid liikmed, kes on eelmistel aastatel vande juba andnud.

Neli tundi peale pusafesti lõppu algas Aktiivi gala, mille jaoks pandi aulasse lauad, valgus, punane vaip, snäkilaud ning värsked kevadised oksad. Õhtut juhtisid Aktiivikad Kristjan Raava ning Inger Karjus. Õhtu avasid Anete Põltsama, Helena Vaasa ning Nora Katreen Harik ja Greete Siemann tantsuduodega. Samuti esinesid kõik sel õppeaastal Aktiivis alustanud õpilased infominutite ja Aktiivi juhatusest tehtud vaimuka etüüdiga. Tehti aasta kokkuvõtteid, vaadati galaks valminud videoid, intervjueeriti üksteist, söödi torti ja muusikalise etteastega esinesid Kristjan Raava ning Liisa Raun. Jagati tunnustusi, tänati ning tõsteti esile kõige rohkem oma tööde, tegemiste ja panusega sel hooajal silma paistnud liikmeid. Õhtu lõppes koristusega – nii nagu igal sündmusel!

Tunnustused pälvisid:

Inger Karjus ja Kevin Sõmerik

Aktiivi aasta vaimuhoidja:
Evaliis Läll

Instagrami reels: https://www.instagram.com/reel/CrjZ5mGAoVQ/?igshid=YmMyMTA2M2Y=link opens on new page
(Autor: Aktiivikas Kevin Sõmerik)

Tristan Põder on grupipildi autor

Viimati muudetud 17.05.2023.