Alanud on mõttespordi hooaeg

Loomise kuupäev 29.11.2023

Eelmisel nädalal toimus mõttespordi olümpiaadi I etapp. Võisteldi viiel alal: male, Vene kabe, gomoku, sudoku ja ristsõnade lahendamine.

Meie koolil läks kõige paremini sudokute lahendamises:

3.b õpilane Lisette Mähar saavutas 1. koha algkooli arvestuses, kus osales 108 võistlejat üle vabariigi.

9.b õpilane Susanna Kamarik saavutas põhikooli arvestuses 4. koha ja 11.d klassi õpilane Annaliis Koemets saavutas gümnaasiumi arvestuses 3. koha ja kohe tema järel sai  4. koha Liis Mariann Lannes 11.b klassist.

Põhikooli arvestuses on kaks õpilast, kes osalevad kõigil aladel. Susanna Kamarik 9. klassist on pärast I etappi 4. kohal ja Martin Pai 6. klassist on 42. kohal.

Algkoolist olid tublimad võistlejad Kreete Loit, Erik Širokov, Magnus Erik, Helerin Adamson, Rosell Krasna ja Martin Arnik.

Järgmine etapp toimub 15.01-19.01.2024.

Suur aitäh kõigile osalejatele ja kiiret taipu järgmisteks etappideks.

mõttemängur õpetaja Edith Tatar

Viimati muudetud 29.11.2023.