Avatud uste päeval oli huvilisi kohal Tallinnast Peipsini ja Muhu saareni

Loomise kuupäev 17.02.2023

14. veebruaril 2023 toimus meie koolis avatud uste päev tulevastele 10. klassidele, millest võttis osa ligi 350 koolinoort.

Lisaks arvukatele Tallinna koolide õpilastele tuli kohale huvilisi nii pealinna lähistelt kui ka kaugemalt: Aegviidust, Arukülast, Ardust, Haapsalust, Järvekülast, Jürist, Kallaverest, Kehrast, Keilast, Kiilist, Kiriverest, Koerust, Kohilast, Kolgalt, Kostiverest, Kuusalust, Laagrist, Muhust, Peetrist, Raasikult, Rakverest, Ruilast, Sauelt, Tabasalust, Tamsalust, Tartust, Tormalt, Vaidast, Vasalemmast, Virtsust, Ääsmäelt.

Koolidest olid suurema hulga huvilistega esindatud meie enda Tallinna 32. Keskkool, Tallinna Rahumäe Põhikool, Laagri Kool, Tallinna Mustamäe Gümnaasium, Saue Kool, Tallinna Pelgulinna Gümnaasium, Tallinna Kalamaja Põhikool, Kiili Gümnaasium, Tallinna Saksa Gümnaasium, Keila Kool ja Peetri lasteaed-põhikool. Kokku huvilisi 64 koolist, neist 31 Tallinna koolid. 

Kõigil soovijail oli võimalus kohapeal tutvuda nii koolimajaga kui ka õppetöö korraldusega, huvitegevuse ja koolieluga. Traditsiooniliselt toimusid suunaõpetajate eestvedamisel õppesuundi tutvustavad avatud tunnid. Enim tunti huvi multimeedia ning keskkonna- ja majandusõpetuse õppesuuna vastu, aga populaarsed olid ka teised kallakud nagu humanitaaria, ajalugu ja õiguse alused, teatriõpetus.

Suur aitäh veel kord kõigile, kes päeva õnnestumisele ühel või teisel moel kaasa aitasid!

Kerstin Vessik
Tallinna 32. Keskkooli gümnaasiumi õppejuht

Viimati muudetud 17.02.2023.