Detsembrikuu klassijuhataja on õpetaja Alisija Tšekada

Loomise kuupäev 04.01.2021

Detsembrikuu klassijuhataja on õpetaja Alisija Tšekada. Detsembrikuu klassijuhataja tunnustuse saaja selgus veebihääletuse teel, kus arvamust avaldasid 4.-6. klasside õpilased.

Õpetaja Alisija töötab Tallinna 32. Keskkoolis alates 2017. aastast. Ta on vene keele õpetaja ja tänavu ka vene keele ainekomisjoni juht. Ainekomisjoni juhina on ta korraldanud muuhulgas ka võõrkeelte päeva. 

Sellest õppeaastast on õpetaja Alisija 5.a klassijuhataja - see kogemus on tal esmakordne.

5.a õpilased iseloomustavad oma klassijuhatajat järgmiste märksõnadega: “Meie klassijuhataja on väga lahke, tore, südamlik, suurepärane organiseerija, kohusetundlik, abivalmis, rõõmsameelne, piisavalt range, lahe, humoorikas, otsekohene, aus, hooliv, super, tegutseja ja aitab alati.” 

Küsimusele, miks klassijuhataja väärib kuu klassijuhataja tunnustust, vastasid õpilased järgmist:

  • „Ta viitsib tegeleda ka muude asjade kui õpetamisega, näiteks tellida meile klassi kampsunid ja kaunistada klassi.“
  • „Ta on alati väga hooliv ja ei taha, et keegi oleks kellegagi tülis.“
  • „Ta väärib seda, sest ta pole enne klassijuhataja olnud ja ma arvan, et see oleks rõõmus sündmus talle.“
  • „Sest meie klassijuhataja on nii tore ja rõõmsameelne.“
  • „Ta aitab alati, kui vaja, ja soovib, et kõik tuleks välja perfektselt.“
  • „Ta õpetab meid imeliselt, on kohusetundlik, abivalmis ja lahke."

Õpetaja Alisija tegeleb õpilastega individuaalselt, ei luba õpilastel lorutada, tunneb sügavuti huvi, et kõik probleemid saaksid lahendatud, teeb tihedat koostööd eelmise klassijuhataja ja kooli tugisüsteemidega. Õpetaja Alisija on võtnud oma südameasjaks 5.a klassi mobiilide mõistliku kasutamise teema. Kooli sööklas pöörab suurt tähelepanu laste korralikule ja tervislikule toitumisele. Ta on näidanud üles suurt pühendumist oma klassi osalemisele kooli huvitegevuses. Õpetaja Alisija oli aktiivne Playboxi kava asjaajamisel: broneeris klassile proovideks aegu, küsis huvijuhilt nõu, osales proovides ja lõpuks esines ka ise koos õpilastega laval. Ta elas väga oma klassile kaasa ja kiitis neid. Tellis klassile ühised pusad, mida ta ka ise uhkelt koolis kannab. 

Palju õnne ja jätkuvat pealehakkamist, õpetaja Alisija!
 

Viimati muudetud 05.01.2021.