Ehte Humanitaargümnaasium kutsus Aktiivi külla

Loomise kuupäev 21.02.2024

16. veebruaril 2024 külastas Aktiivi esindus Ehte Humanitaargümnaasiumit. Ehte õpilasesinduse liikmed käisid sügisel jälgimas, kuidas korraldatakse meie kooli suurimat sündmust Playboxi ning nüüd kutsusid Aktiivi sõpruskohtumisele. Kooli õpilasesinduse esindajad tutvustasid oma koolimaja, rääkisid traditsioonidest, korraldatavatest sündmustest ja tulevikuplaanidest. Aruteluringis räägiti, miks tahavad noored aktiivsed olla ja kuidas koolikaaslasi oma projektidesse kaasata. Aktiivikatel oli hea meel külastada ühte toredat, säravaid silmi täis vene kooli! Nimelt oleme Ehte noorte jaoks ka esimene eesti kool, kellega nad koostööd teevad. Kindlasti kohtume veel!

Kohtumisel esindasid Aktiivi Evaliis Läll, Sebastian Mattias Selirand, Kevin Sõmerik, Leela Mia Auväärt, Nora Katreen Harik, Kertu Raidmaa, Nora Kivimägi, Milda Lükk, Mari-Liis Lember, Mikk Kalamees, Heleene Toater, Maria Helena Saar ja huvijuht Kristel Kubber.

Viimati muudetud 21.02.2024.