Elagu meie kool! Tagasivaade oma klassi nädalasse ja oma kooli päeva

Loomise kuupäev 03.02.2023

23.-27. jaanuaril pidasime OMA KLASSI NÄDALAT, mille jooksul korraldas iga õpilasgrupp ühe päeva. Aktiiv korralas esmaspäeval kooliteemalisi viktoriine ja Kuldvillakuid ning iga klass pidi oma tähe järgi värviliselt riietuma. Teisipäeval tegi ajalooaktiiv Kahooti ja kutsus kõiki kooli algusaastate järgi 70ndate stiilis riietuma; samuti pandi seinale plakat, kuhu kõik said kirjutada, mis nende parimad mälestused koolist on. Kolmapäeval korraldas noorteparlament mini-Playboxi 1.-6. klassidele. Neljapäeval sisustas spordiaktiiv takistusrajakulli ja köieveoga. Aitäh, kõigile õpilasgruppidele.

Reedel tähistasime üle mitme aasta taas OMA KOOLI PÄEVA sellises kuues nagu me seda teame. Päeva avasime koolihoovis direktori ja 50. lennu esindaja Anete Põltsama kõnedega, seejärel laulsime koolilaulu, mille saate 50. lennu esindajad Mirjam Maasalu, Karl-Robert Kuusk ja Rasmus Jõenurm heiskasid lipuväljakul lipud. Koolipäeva jooksul kinkisid klassid koolile raamatud, millest ülevaade on SIINlink opens on new page. Lisaks toimusid 7.-12. klassidel kaks pressikonverentsi, kus nad said küsida juhtkonnalt ja kooli toitlustajalt küsimusi ning igat klassi külastas ka vilistlane, kes sisustas ühe õppetunni. 

Päeva lõpetasime kontserdiga, mida juhtisid abituriendid Anete Põltsama ja Jan-Markus Maasepp. Kontserdil kõlasid laulud mudilaskoori, abiturientide ja õpetajate esituses, samuti tantsisid kõik kolm Tulilindude rahvatansurühma, näidati kooli 50. juubeli kontsert-etenduse kokkuvõtvat videot ja kontserdiks valminud Timo Lipu ja Jan-Markus Maasepa tehtud filmi ning tehti vahva popurrii Playboxi mõnest kavast. Lisaks pidasid kõne vilistlaskogu esindajad Ketrin Kastehein ja Lennart Mathias Männik, kes andsid üle kooli väärtuste kandja tiitli ning direktor, kes tunnustas koolitöötajaid. Tunnustati järgmisi inimesi:

kooli vaimuhoidjad - administraator Kaarin Leht ja Kaire Lõhek,
hea kolleeg - Kerstin Vessik,
hea töötaja - kooliõde Meril Saarkoppel,
32-liste klubiga liitus - Marge Lossmann,
tööjuubilarid - 20 aastat - Merike Leitmäe ja Aime Kaarlep; 15 aastat - Reet Tomusk; 10 aastat - Kristel Kubber, Maret Varblas, Eva Kalbus, Anu Mõttus ja Maarja Tinn; 5 aastat - Rita Laur-Reinumägi, Olga Kaskman, Katrin Linnap ja Tiiu Üksik,
kooli väärtuste kandja - Anete Põltsama (12.d).

Päev lõppes direktori vastuvõtuga endistele ja praegustele töötajatele ning vilistlastunni andnud vilistlastele ning 51. lennu koolisõrmuste rituaaliga.

Elagu meie kool!

Viimati muudetud 13.02.2023.