Esmakordne 3. klasside õpioskuste olümpiaad õnnestus

Loomise kuupäev 05.05.2024

30. aprillil 2024 toimus esimest korda koolisisene 3. klasside õpioskuste olümpiaad. Õpilased kogunesid klassidesse pisut enne keskpäeva, et kolme kooliaasta jooksul omandatud õppimise oskused proovile panna. Teadmisi näidati paarikesti nii lugemises, kirjutamises, arvutamises, kuulamises kui ka info otsimises. Ülesannete täitmiseks otsiti infot raamatutest ja internetist, tuli kasutada veebikaarti ning leida veebist õige intervjuu, mille põhjal küsimustele vastata. Lisaks iseenda teadmiste ja oskuste kasutamisele tuli teha koostööd kaaslasega. Päeva lõpus selgusid iga klassi parimad, kes kogusid kõige rohkem punkte.

Parimatest parimateks õpioskustes osutusid 3. klassides esimesel aastal Kreete Loit, Lisette Mähar, Marie Väinoja, Amalia Oleško, Pärl Orvandi, Vlada Rybets, Christelle Toomeoja, Eleonora Kabanova ja Stella Reedik.

Palju õnne!

Suur aitäh olümpiaadi eestvedajale Anne Tiitsile ja läbiviijatele 3. klasside õpetajatele!

Viimati muudetud 05.05.2024.