Etluskonkursi koolivooru tulemused 2023

Loomise kuupäev 19.01.2023

Kolmapäeval, 18. jaanuaril astus aulas üles 48 meie kooli 1.-12. klasside etlejat. Konkursil osalejatel tuli esitada vabalt valitud eesti või välismaa autori luuletus või proosateksti katkend. Etlejaid hindas žürii, kuhu kuulusid meie kooli edukas etleja Marie Urvik 10.d klassist (1.-9. kl žüriis), 49. lennu vilistlane ja vabariikliku etluskonkursi laureaat Lisette Taube (1.-12. kl), 44. lennu vilistlane, näitleja ja koreograaf Miika Pihlak (1.-12. kl), direktor, kirjandusõpetaja ja etlejate pikaaegne juhendaja Maarja Merigan (10.-12. kl).

  • 1.-3. klasside arvestuses tulid laureaatideks Rosell Krasna (3.b, juhendaja Edith Tatar), Kreete Loit ja Matias Durdin (2.a, juhendaja Kaire Lõhek). Žürii andis välja kaks eripreemiat, mille said Georg Mets (2.a, juhendaja Kaire Lõhek) ja Erik Širokov (2.a, juhendaja Kaire Lõhek). Noorimas vanuseastmes osutus publiku lemmikuks Rosell Krasna.
  • 4.-6. klasside vanuseastmes pälvisid laureaadi tiitli Adriana Soodla (4.a, juhendaja Marika Peterson), Kirke Rasina (5.c, juhendajad Eva Kalbus ja Maret Varblas) ja Anneli Grünberg (juhendaja Eva Kalbus). Eripreemia sai Matten Hallik (4.a, juhendaja Marika Peterson). Publiku lemmik oli Harriet Einsalu (5.c, juhendajad Eva Kalbus ja Maret Varblas).
  • 7.-9. klasside etlejate seas tulid laureaatideks Mairold Noormets (7.b, juhendaja Eva Kalbus), Aurelia Raadik (9.c, juhendaja Eha Aare) ja Mari-Liis Lember (9.b, juhendaja Eva Kalbus). Eripreemia said Tormi Püvi (7.a, juhendaja Eva Kalbus) ja Fayez Hanafy (8.a, juhendaja Eva Kalbus), kes oli ühtlasi ka publiku lemmik.
  • 10.-12. klasside arvestuses valiti laureaatideks Lisanna Teder (10.c, juhendaja Maret Varblas), Bethriin Pilv (11.d, juhendaja Toomas Lõhmuste) ja Gerda Sepp (11.d, juhendajad Eva Kalbus ja Maret Varblas). Žürii eripreemia said Marta Seeman (10.c, juhendaja Maret Varblas) ja Helena Zvorovski (12.b, juhendaja Maret Varblas). Gümnasistide lemmikuks valiti Gerda Sepp.

Kooli esindavad 1. veebruaril vabariikliku etluskonkursi linnavoorus Adriana Soodla (4.a), Anneli Grünberg (6.a), Mairold Noormets (7.b), Mari-Liis Lember (9.b), Lisanna Teder (10.c) ja Gerda Sepp (11.d).

Suur aitäh kõikidele etlejatele, juhendajatele, žüriiliikmetele ja kaasaelajatele!

Siirad tänusõnad ka ülekoolilise etluskonkursi korraldajale õpetaja Maret Varblasele!

Viimati muudetud 13.02.2023.