Etluskonkursi koolivooru tulemused 2024

Loomise kuupäev 19.01.2024

Kolmapäeval, 17. jaanuaril astus aulas üles 37 meie kooli 1.-12. klasside etlejat. Konkursil osalejatel tuli esitada vabalt valitud eesti või välismaa autori luuletus või proosateksti katkend. Etlejaid hindas žürii, kuhu kuulusid meie kooli edukas etleja Gerda Sepp 12.d klassist (1.-9. kl žüriis), 48. lennu vilistlane, lavakunstikooli 32. lennu teatritudeng Mattias Nurga (1.-12. kl), 49. lennu vilistlane, BFMi filmikunstitudeng Krislyn Cassandra Laamann (1.-12. kl) ning meie kooli eesti keele ja kirjanduse õpetaja Kertu Nõmm (10.-12. kl).

• 1.-3. klasside arvestuses tulid laureaatideks Kertu Li Raassild (1.b, juhendaja Nele Klopp), Kreete Loit ja Matias Durdin (3.a, juhendaja Kaire Lõhek). Žürii andis välja kaks eripreemiat, mille said Oliver Lahi (2.a, juhendaja Kadri Tasane) ja Helerin Adamson (3.a, juhendaja Kaire Lõhek). Noorimas vanuseastmes osutus publiku lemmikuks Kreete Loit (3.a).

• 4.-6. klasside vanuseastmes pälvisid laureaadi tiitli Matten Hallik (5.a, juhendaja Eva Kalbus), Krisly Jõelain (5.b, juhendaja Eva Kalbus) ja Lisette Mölder (5.c, juhendaja Eva Kalbus). Eripreemia said Maksim Usatenko (4.a, juhendaja Marge Lossmann) ja Mona Käär (6.b, juhendaja Eva Kalbus), kes valiti ühtlasi ka 4.-9. klasside arvestuses publiku lemmikuks.

• 7.-9. klasside etlejate seas tulid laureaatideks Eliise Tikas (7.d, juhendaja Eva Kalbus) ja Fayez Hanafy (9.a, juhendaja Eva Kalbus).

• 10.-12. klasside arvestuses valiti laureaatideks Mari-Liis Lember (10.d, juhendaja Eva Kalbus), Gerda Sepp (12.d, juhendaja Maret Varblas) ja Miia Margaret Untera (12.d, juhendaja Maret Varblas). Žürii eripreemia said Marta Seeman (11.c, juhendaja Maret Varblas), Freddy Sillmann (10.a, juhendaja Eha Aare) ja Mia Helena Pärn (12.d, juhendaja Maret Varblas). Gümnasistide lemmikuks valiti Miia Margaret Untera (12.d).

Kooli esindavad 1. veebruaril vabariikliku etluskonkursi linnavoorus Matten Hallik (5.a), Lisette Mölder (5.c), Eliise Tikas (7.d), Fayez Hanafy (9.a), Mari-Liis Lember (10.d) ja Miia Margaret Untera (12.d).

Suur aitäh kõikidele etlejatele, juhendajatele, žüriiliikmetele ja kaasaelajatele!

Viimati muudetud 29.01.2024.