Filmifestival INDIELINT on taas tulemas 9. jaanuaril kell 18.00 aulas.

Loomise kuupäev 25.11.2022

Osale kuni 15-minutilise filmi või videoga, mis ei ole meie konkursil enne osalenud (aga on nt valminud juba eelmisel õppeaastal, linastunud kuskil mujal, on tehtud mõne õppetunni raames jne). Kaasautorid võivad olla ka teiste koolide õpilased (aga neid ei tohi olla arvuliselt rohkem kui meie kooli õpilasi ja nad ei tohi olla vanemad kui keskkooliealised).

REGISTREERI 9. detsembrini siin LINGILlink opens on new page.
SAADA FILM ja POSTER 31. detsembriks.

NÕUDED:
- Filmi kestus peab jääma kuni 15 minuti sisse.
- Kui film on võõrkeeles, siis tuleb lisada eestikeelsed subtiitrid.
- Film peab olema eetiline. Suitsetamise, alkoholi, narkootikumide ja ropendamise õigustamatut propageerimist ei tohi filmis kajastada.
- Korralikult läbimõeldud sündmustik (algus, sisu ja lõpp).

*Korraldajad vaatavad filmid enne üle ning jätavad endale õiguse filmi sobimatuse korral ta võistlusest välja jätta!

Indielinti korraldab 12.C klass, peakorraldajad on Karoliina Kalmo, Jan Joonas Pevkur ja Rasmus Tikerpe.

Plakati autor on Karoliina Kalmo 50.C.

Viimati muudetud 25.11.2022.