Filmifiestival INDIELINT on 10. märtsil

Loomise kuupäev 09.02.2021

INDIELINT 2021

Filmihuviliste kauaoodatud filmipäev ja filmifestival INDIELINT on taas tulemas 10. märtsil kell 18.00 Tallinna 32. Keskkooli Youtube’i kanalil. Olude sunnil tänavu aulas me ei kohtu, aga koolikaaslaste filme on võimalik siiski vaadata!

Osalema on oodatud 5.- 12. klasside õpilased, kes saavad registreerida oma kuni 10-minutilise filmi või video, mis ei ole meie konkursil enne osalenud (aga on nt valminud juba eelmisel õppeaastal, linastunud kuskil mujal jne). Kaasautorid võivad olla ka teiste koolide õpilased (aga neid ei tohiks olla arvuliselt rohkem kui meie kooli õpilasi ja nad ei tohiks olla vanemad kui keskkooliealised). Võib olla oled pidanud viimase aasta jooksul tegema mõne video õppetunni raames ja see sobiks ka meie festivalile saata?

REGISTREERI 15. veebruarini.

SAADA FILM 23. veebruarini.

Rohkem informatsiooni indielint@gmail.comlink opens on new page ja registreerida saad end SIINlink opens on new page.

Facebooki EVENTlink opens on new page

NÕUDED:

- Filmi kestus peab jääma kuni 10 minuti sisse.
- Kui film on võõrkeeles, siis tuleb lisada eestikeelsed subtiitrid.
- Film peab olema eetiline. Suitsetamise, alkoholi, narkootikumide ja ropendamise õigustamatut propageerimist ei tohi filmis kajastada.
- Korralikult läbimõeldud sündmustik (algus, sisu ja lõpp).

REGISTREERI:

1. Oma nimi ja/või grupiliikmete nimed
2. Klass(id) (võid teha koostööd ka teiste klasside ja koolide õpilastega)
3. Filmi nimi
4. Filmi kestus
5. Lühitutvustus filmist
6. Poster (saata meilile)
7. Žanr

*Korraldajad vaatavad filmid enne üle ning jätavad endale õiguse filmi sobimatuse korral ta võistlusest välja jätta!

Indilelinti ja filmipäeva korraldab 12.C klass koostöös 11.C-ga.

Lisainformatsiooni saab huvijuhi ning 12.C Iris Tageli käest.

Plakati autor on Marta Marii Traks 12.C

Viimati muudetud 09.02.2021.