Heegeldatud raamatutegelaste näitusega raamatukogus…

Loomise kuupäev 21.04.2022

tähistasime meie koolis rahvusvahelist lasteraamatupäeva ja avasime raamatukogude aasta.

Kokku 64 suuremat ja väiksemat raamatukangelast tervitas aprilli alguses kõiki raamatukogu külastajaid. Naksitrallid, Nukitsamees, Kunksmoor, kapten Trumm, Krõll, Poku, Klaabu, Volli ja teised koos Dobby, Hedwigi, My, Karlssoni, Cipollino, Pinocchio, Puhhi ning saurustega. Väikestele vaatajatele meeldis see, et näituse autor lubas isegi eksponaate kätte võtta ja gümnaasiumiklasse köitis nostalgiline kohtumine. Õpetajad imetlesid vahvate tegelaste heegeldust ja teostust.

Täname väga nobedate näppudega fantaasiaküllast raamatutegelaste autorit Margit Pärna ja loodame kohtuda tema toreda heegeldatud seltskonnaga tulevikus veel!

Viimati muudetud 21.04.2022.