Isadepäeva tähistamisest

Loomise kuupäev 28.11.2023

Reede, 10. novembri nii õdusal hommikutunnil kui ka hubasel varaõhtusel ajal tervitas algkool oma kalleid isasid ja vanaisasid, vendi ja onusid, kes kõik olid kutsutud algkooli kahele isadepäeva kontsert-etteastele.

Täname ja õnnitleme kõiki isasid ja oleme rõõmsad, et nii palju meespere liikmeid oli meie kontsertidel neile hoole ja armastusega pühendatud etteasteid kuulamas ja vaatamas!

Täname ka kõiki meie lapsi ja õpetajaid, kes kallitele külalistele esinesid ja esinejaid juhendasid!

Isadepäeva tähistasid ka meie põhikool ja gümnaasium: iga klass valis ise, millega nad isasid meeles peavad. Näiteks 10.c klassile käis Eesti Kaitseväe tegemistest rääkimas Helena Elisabethi isa õhukaitsedivisjoni veebel Janis Jallai. 5.a klassile käis aga tundi andmas Andres Hallik, kes on samuti ametilt õpetaja. Andres Hallik rääkis oma koolipõlvest põnevaid lugusid, näitas pilte ja viis läbi Loquiz äpiga liikumismängu.

Aitäh kooli külla tulnud isadele!

Viimati muudetud 28.11.2023.