Jaanuarikuu klassijuhataja on õpetaja Ülle Aviste

Loomise kuupäev 03.02.2021

Jaanuarikuu klassijuhataja selgus 7.-9. klasside õpilaste tagasiside põhjal. Seekord osutus kuu klassijuhataja tunnustuse saajaks 9.b klassijuhataja Ülle Aviste.

Õpetaja Ülle töötab Tallinna 32. Keskkoolis alates 2016. aastast. Ta on hinnatud matemaatikaõpetaja ning tänavu ka matemaatika ja majanduse ainekomisjoni juht.

Meie kooli tööle asudes sai õpetaja Üllest kohe 5.b klassijuhataja. Tänaseks on üheskoos jõutud põhikooli lõpusirgele.

9.b klassi õpilased on iseloomustavad oma klassijuhatajat märksõnadega: “Meie klassijuhataja on õpetlik, tore, tark, hooliv, usaldusväärne, lõbus, naljakas, toetav, hell, sõbralik, abivalmis, kohusetundlik, heasüdamlik, tegus, distsiplineeritud, usaldusväärne, töökas, rahulik, vastutulelik, otsekohene ja hea kuulaja.”

Küsimusele, miks klassijuhataja väärib kuu klassijuhataja tunnustust, vastasid õpetaja Ülle õpilased järgmist:

• „Kõige lõbusam ja naljakam õpetaja.”
  • „Ta on hell, hooliv ja nii armas! Samas oskab hoida korda, täpselt nii karm, kui vaja.”
  • „Ta on parim klassijuhataja, keda endale tahta. Ta on alati meie jaoks olemas. Teeb kõik selleks, et me end hästi tunneks. Kaitseb meid ja aitab meid igas eluetapis. Ta pole ainult hea õpetaja, vaid ka sõber ning nagu enda pereliige. Peale meie kooli jõuab ta palju asju ära teha ja käib ülikoolis ka veel tööl.”
  • „Ülle peale saab igas olukorras loota. Temaga koos on tore vahetundides koos olla. Temaga saab palju nalja, ta on hästi armas ja hooliv.”
  • „Ta on see, kes meid kokku viib ja alati rahustab, kes tunneb meist  igaüht nagu oma ema, kes arvestab meiega ja on alati armas ja otsekohene.”
  • „Ta õpetab hästi, viskab nalja ja on väga hooliv. Parim õpetaja ja parim üleüldse.”

Õpetaja Ülle jõuab tegeleda oma klassi õpilastega individuaalselt, samuti teha tihedat koostööd oma klassi lastevanematega. Õpetaja Ülle ei pelga oma klassi murelaste eest seista, kui selleks vajadust peaks olema.

Aitäh, klassijuhataja Ülle, oma klassile pühendatud aja ja kannatlikkuse eest!

Viimati muudetud 03.02.2021.