Jalgpallinädalaga avati kunstmuru vahetuse läbi teinud palliväljak!

Loomise kuupäev 06.10.2020

Möödunud nädalal panid spordisõbrad punkti õppeaasta esimesele spordinädalale. Kogu koolipere sai osa põnevatest jalgpalliturniiridest ja algklasside lapsed jalgpallifestivalist. Mitmekülgse projektiga taasavati kunstmuru vahetuse läbi teinud meie kooli jalgpalliväljak. Pehmel ja rohelisel murul peeti publiku rõõmuks rohkelt vaatemängulisi pallilahinguid, kusjuures kaasatud olid ka aktiivsemad õpetajad.

Kogu nädala vältel oli lõbusaid spordisõpru näha nii platsil mängimas kui ka platsi ääres kaasa elamas. Klassidevahelised mängud pakkusid kauneid ja põnevaid hetki asjatundjatele ja tugitoolisportlastele, kes, plakatid põues, valju häälega kaasa elama olid tulnud. Tunda oli tugevat klassivaimu ja seda, et noored oskavad sporti nautida.

Turniiridele lisaks organiseerisid korraldajad publikule erinevaid showmänge. Osalejatel oli võimalus end proovile panna näiteks täpsuslöökides. Osavaimad pallivõlurid ei jäänud ka auhinnata. Võitjad said preemiaks puhveti kinkekaardi, mille esitamisel sai valida endale tasuta vrapi ja smuuti.

Publikumängud ei jäänud spordinädala programmis ainsaks showks. Kui kätte oli jõudnud 28. september, avanes mängijatel ja pealtvaatajatel suurepärane võimalus osa saada kooli vilistlase trikijalgpallur Richie Kaljulaidi üllatusshowst. Richie tegi rahva rõõmuks tasemel etteaste, sooritades palliga erinevaid trikke ja võttes mitmeid tasakaaluasendeid.

Sportlikkuse spordinädalasse andis teiste seas veel panuse ka FC Flora jalgpalliklubi. 1.-4. klassidele korraldati minijalgpallifestival. Nii tüdrukud kui ka poisid said end proovile panna jalgpallimängudes, palli väravasse löömises ja koostöö arendamises. Jalgpall tõi paljudele lastele naeru suule ja sära silmadesse.

Jalgpalliturniiride paremusjärjestused:

I koht 12.d
II koht 12.c
III koht 12.b

Korraldajad tänavad kõiki õpetajaid ja koolitöötajaid, kes 11.c klassi vastu väljakule pallima tulid. Õpetajad mängisid koosseisus Freddy Nuum, Margus Laanemäe, Kaspar Rumm, Raul Aume, Signe Veelmaa ja Triin Berit Kornel.

Fotod: Adelle Ader (11.c)

Galeriilink opens on new page

Viimati muudetud 06.10.2020.